RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Dec 09, 2009 9:07 pm

  ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sa yll duket forumi kshu


  _________________
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Mesazh nga ersiljano prej Wed Dec 09, 2009 9:56 pm

  FLM GOC LACJANE


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Dec 11, 2009 10:24 pm

  ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sa dit e bukur sot


  _________________
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Dec 12, 2009 11:39 am

  ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sa dit koti kjo ............................

  atrebelk
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 07/02/2010

  Hobi:: : interneti

  Ikonat Re: ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Mesazh nga atrebelk prej Sun Feb 07, 2010 9:06 pm

  hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Feb 08, 2010 6:49 pm

  ueeeeee kush e paska heq goc lacjane nga detyraaaa..........
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Mesazh nga Endrra prej Mon May 03, 2010 6:23 pm

  ueeeeeeeeeeeeeeeeee asgje mi hahahahh

  Sponsored content

  Ikonat Re: ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Thu Apr 19, 2018 2:29 pm