RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM

  Share

  Sondazh

  A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM

  [ 21 ]
  66% [66%] 
  [ 2 ]
  6% [6%] 
  [ 4 ]
  13% [13%] 
  [ 2 ]
  6% [6%] 
  [ 3 ]
  9% [9%] 

  Totali i votave: 32
  avatar
  Adela
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 16

  Vendodhja : ska

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 16/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : ska

  Ikonat A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM

  Mesazh nga Adela prej Wed Dec 09, 2009 7:20 pm

  A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM E KRIJUAR NGA ERSILJANO?
  avatar
  Adela
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 16

  Vendodhja : ska

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 16/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : ska

  Ikonat Re: A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM

  Mesazh nga Adela prej Wed Dec 09, 2009 7:20 pm

  MUA PER VETE PO ME PELQEN SHUME BRAVO LANI DHE ERSILJANO!!!!! santa
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 8:23 pm

  Shume e bukur!!

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM

  Mesazh nga lezhjanja prej Mon Dec 14, 2009 4:21 pm

  Sh bukur
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Dec 14, 2009 6:43 pm

  Me pelqen..............;)Forum i Lumt ai qe e ka bere :$
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Dec 15, 2009 4:05 pm

  Faleminderit Crazy Boy!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Dec 15, 2009 6:40 pm

  Sepseeeeeee.... ersiljano WinkWink
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM

  Mesazh nga lani prej Thu Dec 17, 2009 2:20 am

  Flm viso forumin un dhe ersiljano e kemi bere dhe jemi administratoret e ksaj faqeje.....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Dec 17, 2009 6:13 pm

  lani shkruajti:Flm viso forumin un dhe ersiljano e kemi bere dhe jemi administratoret e ksaj faqeje.....
  Me pelqen faqja menu edhe forum shum i thjeshttt,ju rujt zoti te dyveeee,dhe te gjitheve qe hyjn ne riniashqiptare.org rrespekte Stafit dhe antareveeeeeee cheers cheers cheers
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Dec 17, 2009 10:04 pm

  FLM!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  alda aldush
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 23

  Piket : 23

  Vendodhja : greece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/04/2010

  Hobi:: : bahhhhhh

  Ikonat Re: A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM

  Mesazh nga alda aldush prej Tue May 11, 2010 5:12 pm

  shume me pelqen...por spo ja mare mire doren,,,suksese Lani,,dhe Ersiljano
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM

  Mesazh nga Endrra prej Tue May 18, 2010 8:34 pm

  pamja kjo eshte qe kur kam filluar un te postoj se nuk ka shume ,por mire,mire eshte

  Sponsored content

  Ikonat Re: A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 5:10 am