RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Nje keshill per te gjitha gocat qe futen ne MSN...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Nje keshill per te gjitha gocat qe futen ne MSN...

  Mesazh nga lani prej Fri Dec 04, 2009 12:47 am

  Per te gjitha gocat qe futen ne MSN dhe kan kamer dhe nuk kan deshira ta hapin kujdes se ka program se kameren tuaj e hapin dhe pa e marur vesh ju se ai po te shikon..... Kshuqe hiqeni fishen kameres per te qen me te sigurta..72.000 shqipptare e kan shkarkuar ket programin kshu qe mund te bini viktime dhe ju tek nojnjeri nga keta.... Dhe pastaj kur te shikoni veten tuaj ne youtube kshu pa dashje....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  new Re: Nje keshill per te gjitha gocat qe futen ne MSN...

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sun Dec 06, 2009 11:31 pm

  Ua rrofsh o Lani kam qe nje vit sa here hyj ne msn e drejtoj kamren nga muri kshu instiktivisht.....


  _________________
  avatar
  Adela
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 16

  Vendodhja : ska

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 16/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : ska

  new Re: Nje keshill per te gjitha gocat qe futen ne MSN...

  Mesazh nga Adela prej Wed Dec 09, 2009 7:10 pm

  faleminderit o Lani
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  new Re: Nje keshill per te gjitha gocat qe futen ne MSN...

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 9:32 pm

  FALEMINDERIT LANI JE 1-Sh
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Nje keshill per te gjitha gocat qe futen ne MSN...

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Dec 18, 2009 6:14 pm

  O lan si bohet cunat hyjn me emrash vajzeeee dhe flasim si femer........
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Nje keshill per te gjitha gocat qe futen ne MSN...

  Mesazh nga lani prej Tue Dec 22, 2009 7:02 pm

  Jo jo futen ne msn te kan shok.... Dhe te hapin kameren pa e ditur fare ti... Kkto gjera ju bejne femrave se ne skan cna bejne se jemi cuna...haha


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Nje keshill per te gjitha gocat qe futen ne MSN...

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Dec 23, 2009 5:35 pm

  lani shkruajti:Jo jo futen ne msn te kan shok.... Dhe te hapin kameren pa e ditur fare ti... Kkto gjera ju bejne femrave se ne skan cna bejne se jemi cuna...haha
  Se me duket ka dal ligji andej nga shqiperia te lejohet te martohen burr me burr per ate duhet nje qik kujdesss :O
  avatar
  resert
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 76

  Piket : 124

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 09/01/2010

  Mosha : 29

  Hobi:: : nothing

  new Re: Nje keshill per te gjitha gocat qe futen ne MSN...

  Mesazh nga resert prej Sun Jan 10, 2010 11:21 am

  nuk besoj se ka neshqiperi shum nga ata qe jane ne gjendje te bejne nje gje te tille me ane te nje programi qe sipas meje eshte shum e veshtire per tu gjetur por gjithsesi eshte keshille e mire per gjithe vajzat shqiptare.hhahah
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Nje keshill per te gjitha gocat qe futen ne MSN...

  Mesazh nga lani prej Sun Jan 10, 2010 3:55 pm

  Resert eshte sh sh sh e veshtire te gjesh ate lloj programi ne net...Por un kam arritur ta gjej..Por tani per tani se kam me para ca kohesh e kam pas dhe e kam provuar per kryezitet a ben apo jo dhe bente... Por nuk merem me gjera te tilla me..


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Nje keshill per te gjitha gocat qe futen ne MSN...

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 2:57 am

  lani shkruajti:Resert eshte sh sh sh e veshtire te gjesh ate lloj programi ne net...Por un kam arritur ta gjej..Por tani per tani se kam me para ca kohesh e kam pas dhe e kam provuar per kryezitet a ben apo jo dhe bente... Por nuk merem me gjera te tilla me..
  o lano shum i shpert jee tii o boss lol!
  avatar
  resert
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 76

  Piket : 124

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 09/01/2010

  Mosha : 29

  Hobi:: : nothing

  new Re: Nje keshill per te gjitha gocat qe futen ne MSN...

  Mesazh nga resert prej Tue Jan 12, 2010 4:02 pm

  OKAY

  Kjo nuk eshte per gocat qe futen ne msn por per gocat qe duan te shohin
  cunat pa e kuptuar ata.hhahahahahah

  Per te gjitha vajzat qe ju pelqen hacking shkruani nese ju intereson


  www................shitmothers.....
  avatar
  anila
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 27

  Piket : 31

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  new Re: Nje keshill per te gjitha gocat qe futen ne MSN...

  Mesazh nga anila prej Tue Jan 12, 2010 4:09 pm

  Me pelqen mu...porrr sja kam haberin fare atyre punve..
  avatar
  resert
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 76

  Piket : 124

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 09/01/2010

  Mosha : 29

  Hobi:: : nothing

  new Re: Nje keshill per te gjitha gocat qe futen ne MSN...

  Mesazh nga resert prej Tue Jan 12, 2010 4:11 pm

  eeehhhhhhh anilaaaa te pelqeka ty te shikosh te tjeret eeeeeeeeeeeee
  ok ok do bejme dicka por me sa po shoh ne kete forum po na i heqin postimet qe hyne ne seksionin hacking megjithste do shohim qa do bejme

  Sponsored content

  new Re: Nje keshill per te gjitha gocat qe futen ne MSN...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Apr 20, 2018 4:04 am