RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Zhadja versoni qe te shkrin se qeshuri

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Zhadja versoni qe te shkrin se qeshuri

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Aug 16, 2009 10:31 am

  Zhadja ishte mbesa e xhaxhit te vet (aliut)! familje arabe me besim te fort fetar.
  Mami i zhades kishte vdek pasi burri i saj pa dashje e kishte var ke abazhuri dhe po e rrifte me kamzhik.Zhadja ne ate koh ka qen e vogel po si goc me mend ne kok i tha babit : MJAFT ! NUK SHIKO E BONE MUT NE GJAK !!!
  Kto ishin fjalet e para te zhades .Babai i zhades i pikelluar se vajza e tij filloi te fliste ashtu dhe jo me "babi e mami" si cdo femij tjeter,e goditi edhe disa her maman e zhades edhe vrau veten me lidhse kpucesh ne WC. Zhadja filloi te buzeqeshte dhe te thonte me vete:
  "o me rob shpie mo ne fund spys njeri ca boj" (ishte vetem 2vjec ).
  Po ku ta dinte zhadja se do te jetonte posht ures per nji koh te gjat derisa nje dit te vinte e ta gjente xhaxhai i saj.Zhadja tashme ishte bo gru
  -----------------------------
  Pak publicitet se skam mo ide ca me shkrujt...
  ----------------------------------
  Lori kafe ju ben me kraheeeeeeeeeee !!
  Someone says : O regjija ca boni mer se keni miksu reklamen e lori kafes me red bullin !
  Regjia : Aaa na fal ,edhe iher nga fillimi pra mo !
  Lori kafe ndjeni shijen e jetes ...
  Mami im verdall nga shpia says : Ca bojn kto kshtu mi gjith reklama abababab ! Fytyrat e shpifura!!! He ja shyqyr filloi Smile .,.,

  Familja e Aliut kishte bo part ku pjesmarres ishte ene Lukasi .Zhadja ishte vesh me i pal stem benzi te kuqe qe te dukej sa me hot ! (po pse duhet te dukej hot se mor vesht un,ate vetem grat e shikonin.hajd mo ) Papritur filloi kenga "el habibi hamujrra".Zhadja si goc urash qe ishte doli me kercy ke oborri! Kur aty car te shikoj, ishte Lukasi me shikimin e tij verbus qe dukej akoma me interesant ne ate ver 12 mujore.Lukasi ky burr serjoz i veshur me kanatjere , i pal xhinse qe lexonin 50 cent mbrapa edhe me nji zinxhir floriri ,sja ndante syt Zhades!!!Ai ishte ul ne nji cep tu u bo drru me hashash.Lukasi edhe Zhadja kishin nja 2 minuta qe shikoheshin.Ato ishin afro 4 metra larg njeri tjetrit por zemra e tyre rrihte aq fort saqe takonin njera tjetren!
  Lukasi guxon te flasi edhe i thot zhades : Me fal sa e ke oren zonj?
  Zhadja : O tutkun ,o salc kosi,o majonez i ferguar o te placin syt ty jarebi ,dasht allahu ishalla !!! Nuk e shiko ti qe i kom durt bosh un re ?
  Lukasi : a mi moooo !?!?!
  Lukasit i bie telefoni [give it to me ,give it to me(kenga e madones qe nxorri ne 2008))
  Lukasi:Alo kush dreqin je ti qe me prish kulmin e romances?!?!?!
  Personi nga ana tjeter e cel:A mos e gjetsh piken e hajrit ti qe snjef zerin e mumes tate heeeee !!!-tha mami i lukasit dhe e mbylli telefonin...
  Lukasi si cun i mir ose me sakt qe te binte ne sy para zhades e mer mamin ne telefon(qe gjoja ka lek ntel) .,.,kur takkkkk del sekretaria ene thot : Ca tento te moresh rob ne telefon ti kur ske brek ne b*th ?!?!?!
  Nejse mo lukasi i mer babit telin ene telefonon mumen e tij : Alo mami cfar kishe ti ?
  Mami lukasit : Te kan bo klon te keqen muma !!
  (kot mo se mami Lukasit e kishte pjell vet ate kalamonin po sdote me tregu se ishte 58 vjec ene kishte ngel me barr me komshiun se burri i kishte vdek ! po se tha se i hapej nomi i keq pastaj ! kshtu Lukasi detyrohet te largohet !!! Kur sa po del Lukasi i thot xhaxha Aliu :
  -Ti pe zhaden time edhe tani guxon te ikesh ?!?!?! Po ate se mer me burr arabie per tu martu mer se ka shkemby shikime me nji djal perendimor!!!
  -Mir...- tha Lukasi,- se e mor un per gruuuuuuuuuu !!!
  Ne fund Lukasi i thot Zhades :
  -Komunikojm me msn zogu im pranveror !
  Zhadja : Okei yllo se folim !


  FUNDDDDD

   Ora është Wed May 23, 2018 4:10 am