RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Lindsay përgatit patate për festën e Falënderimeve

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Lindsay përgatit patate për festën e Falënderimeve

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Nov 29, 2009 8:25 pm  Lindsay Lohan i është bashkuar familjes së saj në New York, për
  të shfaqur aftësitë e saj të gatimit së bashku me nënën e saj Dina dhe
  motrën më të re Ali për festën e Falënderimeve.
  “Lindsay
  përgatiti patate me hudhër. Ata ishin të mrekullueshme. Ali po ashtu ka
  ndihmuar ndërsa unë e përgatita pulëdetin dhe u sigurova që asgjë të
  mos digjet”, ka thënë Dina.

  “Pastaj, kur përfundoi, ne u mblodhëm rreth tavolinës dhe thamë
  falënderimet. Është vetëm një traditë të cilën e kemi në shtëpinë
  tonë”, ka shtuar ajo


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Lindsay përgatit patate për festën e Falënderimeve

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Dec 18, 2009 8:33 pm

  Razz Razz Embarassed Embarassed
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Lindsay përgatit patate për festën e Falënderimeve

  Mesazh nga lani prej Fri Dec 18, 2009 9:50 pm  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Lindsay përgatit patate për festën e Falënderimeve

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Dec 21, 2009 6:51 pm

  tryryryryryyryryryry
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Lindsay përgatit patate për festën e Falënderimeve

  Mesazh nga lani prej Tue Dec 22, 2009 7:00 pm

  Oje ojeeeee


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Lindsay përgatit patate për festën e Falënderimeve

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Dec 23, 2009 5:33 pm

  Ndalim i rremmmmmmm.........Rajkaj rajkaj

  Sponsored content

  Ikonat Re: Lindsay përgatit patate për festën e Falënderimeve

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:14 pm