RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Alba gatuan darkën e Falënderimeve

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Alba gatuan darkën e Falënderimeve

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Nov 29, 2009 8:24 pm


  Jessica Alba ka qenë ajo e cila mbrëmë ka gatuar darkën e festës së Falënderimeve në shtëpinë e prindërve të saj.Aktorja
  e filmit “Sin City”, burri i saj Cash Warren dhe vajza 17-muajshe Honor
  Marie, kaluan festat në shtëpinë e prindërve të aktores, me Jessica që
  morri rolin e kuzhinieres.

  “Kam bërë pulëdeti këtë vit. Nëna ime vetëm qëndronte afër meje. Ne e bëmë atë në tenxhere”, ka thënë Alba


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:14 am