RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Jay-Z i gatshëm të bëhet baba

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Jay-Z i gatshëm të bëhet baba

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Nov 29, 2009 8:23 pm


  Jay-Z dëshiron ta zgjerojë familjen me gruan e tij Beyonce
  Knowles, përkundër se këngëtarja kohë më parë ka deklaruar se nuk
  dëshiron fëmijë.
  Njoftohet se çifti, i cili thuajse
  asnjëherë nuk flet në publik për jetën e tyre private, po tentojnë të
  kenë fëmijë, ndërsa reperi mezi pret të bëhet baba.

  Një burim i afërt me Jay-Z ka thënë për revistën National Enquirer se
  këngëtari është i entuziazmuar me idenë për t’u bërë prind, mirëpo ka
  shtuar se yjet po mundohen ta mbajnë sa më fshehtë këtë dëshirë të tyren


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:03 am