RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Fergie ka përgatitur rolin prostitutës duke analizuar aktoret italiane

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Fergie ka përgatitur rolin prostitutës duke analizuar aktoret italiane

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Nov 29, 2009 8:22 pm


  Anëtarja e grupit “Black Eyed Peas”, Fergie, ka studiuar
  kinemanë italiane dhe aktoret kryesore për të perfeksionuar
  performancën e saj në rolin e prostitutës në mjuziklin "Nine".
  Këngëtarja
  ka njoftuar se ajo është paraqitur në audicion në Londër, e përgatitur
  mirë për ta bindur regjisorin Rob Marshall që ta zgjedhë atë në rolin e
  Saraghinas.

  “Kam shikuar të gjithë filmat e Fellinit dhe kam studiuar aktoret
  italiane: mënyrën si ato ecnin dhe si flisnin me duart e tyre. Kur me
  duhej të ulem, nuk i kryqëzoja këmbët, sepse ashtu nuk do të ulej
  Saraghina, ajo nuk ishte një zonjë... U mundova të bëhem italiane, u
  mundova të bëhem Saraghina”, ka thënë Fergie për WENN


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Thu Apr 19, 2018 8:40 pm