RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Radcliffe sëmuret nga xhirimet intensive

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Radcliffe sëmuret nga xhirimet intensive

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Nov 29, 2009 8:12 pm


  Xhirimet e reja të filmit për Harry Potterin janë aq intensive, saqë e kanë sëmurë aktorin Daniel Radcliffe.20-vjeçari
  është shumë i zënë me xhirimet e vazhdimit të fundit, “Harry Potter and
  the Deathly Hallows”, që është ndarë në dy filma të veçantë.

  Aktori ka thënë për Sky News, se i duhet çdo ditë të qëndrojë në një
  pishinë, në baltë, në pluhur dhe në tym, ndërsa kjo ia ka dëmtuar fytin
  dhe ai është sëmurë


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:18 am