RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Keys dëshiron fëmijë

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Keys dëshiron fëmijë

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Nov 29, 2009 8:11 pm


  Këngëtarja e muzikës R&B, Alicia Keys, dëshiron të ketë
  fëmijë dhe planifikon të fillojë ndërtimin e familjes së saj në një të
  ardhme të afërt.
  Këngëtarja e hitit “Fallin”, për të cilën
  besohet se është në lidhje me reperin Swizz Beats, pranon se ka filluar
  të ndjejë që duhet të bëhet nënë.

  “Definitivisht dëshiroj familje. Të jem nënë, ky do të jetë një moment
  i bukur në jetë. Nuk mendoj se e kam arritur kulmin. Kam ende për t’u
  ngjitur. Dëshiroj të rritem dhe të shprehem më shumë në krijimtari”, ka
  thënë Keys


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:22 pm