RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Rihanna e gatshme për romanc

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Rihanna e gatshme për romanc

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Nov 29, 2009 8:08 pm  Rihanna thotë se ajo është e gatshme të gjejë dashuri të re, mirëpo gjithmonë do ta ketë karrierën në radhë të parë.Këngëtarja
  ka thënë se tani për tani nuk ka një të dashur, por është e gatshme për
  të filluar një romancë, pas gjithë asaj që ndodhi me ish-të dashurin e
  saj Chris Brown.

  “Takimet do të ishin argëtuese. Mirëpo jam shumë e përkushtuar (pas punës), prandaj nuk dëshiroj një lidhje serioze”.

  “Më kanë lidhur me shumë meshkuj, është qesharake. Nuk kam të dashur.
  Dhe do ta vendosja dashurinë anash asaj që bëj, sepse ka shumë rëndësi
  për mua”, ka thënë Rihanna


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:14 pm