RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Mesazh nga lani prej Fri Nov 27, 2009 3:51 pm

  Ku eshte rinia shqiptare mo se keni ren ne heshtje fare?? si po ja kaloni sot per ket dit bajrami?? I HERE GEZUAR TYE GJITHVE.... Eeee me ne fund ca dit pushim te clodhemi pak se na u bo shkolla monoton...hahahhah ju persh te gjithve...jeni te papame te gjith antaret....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Nov 29, 2009 4:35 pm

  lani shkruajti:Ku eshte rinia shqiptare mo se keni ren ne heshtje fare?? si po ja kaloni sot per ket dit bajrami?? I HERE GEZUAR TYE GJITHVE.... Eeee me ne fund ca dit pushim te clodhemi pak se na u bo shkolla monoton...hahahhah ju persh te gjithve...jeni te papame te gjith antaret....

  KETU JEMI KETU


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Bjondi
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 22

  Vendodhja : Itali

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 21/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Informatika

  new Re: Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Mesazh nga Bjondi prej Tue Dec 01, 2009 12:29 pm

  lani shkruajti:Ku eshte rinia shqiptare mo se keni ren ne heshtje fare?? si po ja kaloni sot per ket dit bajrami?? I HERE GEZUAR TYE GJITHVE.... Eeee me ne fund ca dit pushim te clodhemi pak se na u bo shkolla monoton...hahahhah ju persh te gjithve...jeni te papame te gjith antaret....

  Na u fiken dritat Laughing Laughing Laughing ke te drejt Lani por me fal se kam qen pak me pun sa kam pak koh te lir vi edhe ktej tja hedhi nje sy forumit edhe temave lol!
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  new Re: Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Mesazh nga LITI23 prej Fri Dec 04, 2009 3:51 pm

  eeeeeeeeeeeeeee e vertete kemi humbur fare po jo se nuk kemi dasht me hy po se kena qen te zene shoku..........klm..
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  new Re: Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Dec 07, 2009 6:18 pm

  Gezuar atyre qe kan pas festen e Bajramit,
  po tani nuk na del sh koha se dhe dita eshte shkurtuar Smile
  avatar
  Adela
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 16

  Vendodhja : ska

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 16/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : ska

  new Re: Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Mesazh nga Adela prej Wed Dec 09, 2009 7:09 pm

  ketu jena o lani ketu
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  new Re: Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 9:12 pm

  kemi pasur pune po shume paskeni hecur kete me forumin BRAVO
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Dec 16, 2009 5:47 pm

  O qunaaaaaaa edhe vajzaaa ka keni ik..............
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Mesazh nga lani prej Thu Dec 17, 2009 2:18 am

  Ktu ktu jemi te gjith po nuk na qellon qe te jemi te gjith prihere online ne forum....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Dec 17, 2009 10:28 pm

  ketu jemi ketu!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Dec 18, 2009 6:12 pm

  YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY KAQ FRIK KENI ME U FUT NE FORUMMMMMMM.......:d:d:d
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  new Re: Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Jan 07, 2010 8:07 pm

  ViSi shkruajti:YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY KAQ FRIK KENI ME U FUT NE FORUMMMMMMM.......:d:d:d
  hahahah po normal qe kur erdhe ti s vjen njeri
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 3:02 am

  Krenare shqiptare shkruajti:
  ViSi shkruajti:YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY KAQ FRIK KENI ME U FUT NE FORUMMMMMMM.......:d:d:d
  hahahah po normal qe kur erdhe ti s vjen njeri
  Me fal nuk te kuptova kete qe ke shkrujtt perzotini lol! affraid affraid
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Mar 23, 2010 5:40 pm

  O TRIMAAAAA KU JENIIIIII MOOOOO KENI HUPUR FARE.......Very Happy:D:D:D:D:D

  Sponsored content

  new Re: Ku jeni mo antare se keni humb krejt....ahahah

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:15 pm