RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendetje

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Pershendetje

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Aug 16, 2009 10:30 am

  PERSHENDETJE GJITHE CUNAVE DHE GOCAVE TE LACIT
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga lani prej Sun Aug 16, 2009 1:30 pm

  flm per pershendetjen....edhe un pershendes gjith antaret e forumit qunat e laci dhe te forumit alegriagrup...............
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Aug 28, 2009 10:24 pm

  Ne radhe te pare pershendes veten ne radhe te dyte te gjitha ata qe merren me organizimin e kesaj faqeje dhe ne radhe te trete (por jo nga rendesia) gjithe LACIN.........................
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Mon Aug 31, 2009 11:24 pm

  Pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gjithveeeeeeeeeeeeeeeeeee dhe mire se ju gjeta...........
  cheers cheers
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Sep 05, 2009 1:17 pm

  Pershendetje dhe mirsenaerdhe
  avatar
  VAJZE E MIRE
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 9

  Piket : 11

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 20/09/2009

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga VAJZE E MIRE prej Sun Sep 20, 2009 2:05 pm

  Pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee everyoneeeee.... cheers
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga fabrizio prej Fri Sep 25, 2009 2:48 pm

  pershndetje guan....
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 2:52 pm

  Pershedetje fabri
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Nov 21, 2009 1:40 pm

  pershendetje te gjitheve


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga LITI23 prej Mon Nov 23, 2009 6:29 pm

  pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ......................all youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga lani prej Mon Nov 23, 2009 7:27 pm

  Persh te gjithve antareve te Rinis Shqiptare...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga LITI23 prej Thu Nov 26, 2009 2:56 pm

  pershendetje.........

  ArianSs
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 18

  Vendodhja : Ferizaj

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/11/2009

  Mosha : 23

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga ArianSs prej Thu Nov 26, 2009 5:46 pm

  PershEndetje Very Happy
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 8:54 pm

  pershendetje te gjitheve!!!!!!
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Dec 15, 2009 6:38 pm

  Pershendetje te gjitheveeee mirsejugjetaaaa.......Goc lacjane rafsh ishalla prej kati 3 hahahahaha shakaaaaaaaaaaaaa................WinkWinkWink
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga lani prej Thu Dec 17, 2009 2:23 am

  Pershendetje dhe mir se na erdhe viso....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

  Sponsored content

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue May 22, 2018 6:36 pm