RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  2012.......???

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat 2012.......???

  Mesazh nga lani prej Tue Nov 24, 2009 10:29 pm  Parashikimi i nje fizikani amerikan qe i bazon bindjet e tij ne
  kalendarin e fisit Maja Shperthime vullkanike te medha, stuhi
  magnetike, rrezatime nga hapesira etj... Pas vetem tre vjetesh ne Toke
  do te mbreteroje ferri, ose te pakten sipas Laurenc Xhozef, fizikan nga
  SHBA dhe autori i librit "Apokalipsi 2012". Pike muhabeti a do perbyset bota ne 1012 apo jo .....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Thu Jun 21, 2018 10:58 am