RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Laci fiton ndaj ekipit te tiranes 1-0...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Laci fiton ndaj ekipit te tiranes 1-0...

  Mesazh nga lani prej Sun Nov 22, 2009 11:57 pm  Nje SUPER FITOREEEEEE dhe nje SUPER TIFOZERIIIIIIIIIIII...Laci dominon ne te gjitha drejtimet me "Kampionet"...LLANIIIIIII...CELAAAAAAA...NINAAAAAA...SEFGJINIIIIII...KASTRATIIIIIIII.
  .KAJAAAAAAAAAA...VELIAJJJJJJJ...SHAZIVARIIIIIII...NORAAAAAA...MALOOOOOOO


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Laci fiton ndaj ekipit te tiranes 1-0...

  Mesazh nga lani prej Mon Nov 23, 2009 12:17 am

  .Tifozeria tiranse erdhi me deshiren per te mare fitoren por ja qe nukja arriten qellimit dhe u kthyen andej nga erdhen me kokeposhte......Kshuqe jemi me te miret Para Laci....Edhe foshja kur kalindur Para LAci ka therritur....1ndustrial 1ndustrial o Fitore o Skandal....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Laci fiton ndaj ekipit te tiranes 1-0...

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Nov 23, 2009 4:12 pm

  Shume mire Laci !!!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  Sponsored content

  Ikonat Re: Laci fiton ndaj ekipit te tiranes 1-0...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:09 pm