RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Si te shikosh plus 30 minuta film me shum me megavideo

  Share
  avatar
  Bjondi
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 22

  Vendodhja : Itali

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 21/11/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Informatika

  new Si te shikosh plus 30 minuta film me shum me megavideo

  Mesazh nga Bjondi prej Sat Nov 21, 2009 5:17 pm

  E dim te gjith qe megavideo.com esht portali qe lejon te shikosh filmat neper site edhe sic edim qe kur jemi duke shiku nje film ne nje sit ndodh qe pas 50 minutave nderprehet filmi tani un ju tregoj nje te fsheht qe te lejon te shikosh edhe 30 minuta te tjera un e kam provu edhe me funksjonon shum mir mjafton qe te kopjoni linkun ku jeni duke shikuar filmin edhe te shkoni tek kjo adresa http://megastreaming.org/ edhe posht e keni te shkruar Inserisci l'URL del video: edhe masanej i beni play
  ju uroj shikim te kendshem Very Happy
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Si te shikosh plus 30 minuta film me shum me megavideo

  Mesazh nga lani prej Sat Nov 21, 2009 5:30 pm

  Ja vlen kjo teme sh flm....rep+


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  brisilda_lacjanja
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 8

  Piket : 8

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  new Re: Si te shikosh plus 30 minuta film me shum me megavideo

  Mesazh nga brisilda_lacjanja prej Sat Nov 21, 2009 5:33 pm

  Flm bjond ja nise me nje teme sh te mire shpresoj te vazhdosh keshtu..
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Si te shikosh plus 30 minuta film me shum me megavideo

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Nov 22, 2009 4:08 pm

  Shume mire Bjondi


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  new Re: Si te shikosh plus 30 minuta film me shum me megavideo

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 9:30 pm

  FLM POR UNE FILMAT I SHIKOJ NE SHIKO FILMA ONLINE
  avatar
  Bjondi
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 22

  Vendodhja : Itali

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 21/11/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Informatika

  new Re: Si te shikosh plus 30 minuta film me shum me megavideo

  Mesazh nga Bjondi prej Wed Jan 06, 2010 4:31 am

  Erisa shkruajti:FLM POR UNE FILMAT I SHIKOJ NE SHIKO FILMA ONLINE
  Skam kuptu gje por nejse kjo gje sesht kush e di se çfar Very Happy Very Happy thjesht tregova diçka per ata qe shikojn shum ne megavideo...Meqense esht viti ri te uroj gezuar e ky vit te jet sa me i mbar per ty edhe gjith shqiptaret!!

  Sponsored content

  new Re: Si te shikosh plus 30 minuta film me shum me megavideo

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Thu Jun 21, 2018 11:01 am