RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Rregullorja e pergjitheshme

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Rregullorja e pergjitheshme

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Aug 16, 2009 10:27 am

  1.Fjalët banale, ofendimet dhe fyerjet nuk lejohen.
  2.Username provokues ose ofendues nuk lejohen ne forum.
  3.Gjuha zyrtare në forum është Gjuha Shqipe,anglishtja mund të përdoret pjesërisht. 4.Reklamat lejohen vetem ne seksionin e Prezanto Webfaqen tënde.
  5.Ndalohet rrepsisht qe linkun e forumit tend ta qesesh ne firm.
  6.Temat duhet të postohen në vendet e duhura.
  7.Ndalohet rreptesisht douple post's.
  8.Tre vrejt mer graden perjashtuar (banned)Ju Faleminderit Për Mirëkuptim!Me Respekt

  Stafi i Rinia Shqiptare

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:03 pm