RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

    Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes..

    Share
    avatar
    lani
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 26

    Hobi:: : HaCkEr

    Ikonat Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes..

    Mesazh nga lani prej Sat Oct 24, 2009 8:03 pm

    ...?/


    _________________
    ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

    LaNi
    avatar
    ersiljano
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 443

    Piket : 669

    Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

    Reputacion : 25

    Data e hyrjes : 16/08/2009

    Mosha : 24

    Hobi:: : Hacking,Music.

    Ikonat Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes..

    Mesazh nga ersiljano prej Sun Oct 25, 2009 2:26 pm

    Do tja fusja nje gjumi


    _________________
    ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

    Ersiljano
    avatar
    Erisa
    Antar 50%
    Antar 50%

    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 99

    Piket : 104

    Vendodhja : Tirane

    Reputacion : 3

    Data e hyrjes : 29/09/2009

    Mosha : 27

    Hobi:: : Muzika

    Ikonat Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes..

    Mesazh nga Erisa prej Sun Oct 25, 2009 3:51 pm

    Do beja foto hahahaha
    avatar
    LITI23
    Antar 50%
    Antar 50%

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 191

    Piket : 215

    Vendodhja : lac

    Reputacion : 1

    Data e hyrjes : 24/09/2009

    Mosha : 24

    Hobi:: : femrat

    Ikonat Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes..

    Mesazh nga LITI23 prej Wed Oct 28, 2009 7:03 pm

    po ku ta di une
    avatar
    elton pergjergji
    Antar 60%
    Antar 60%

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 305

    Piket : 335

    Vendodhja : lacvegas

    Reputacion : 6

    Data e hyrjes : 17/08/2009

    Mosha : 24

    Hobi:: : killer

    Ikonat Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes..

    Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Oct 30, 2009 9:09 pm

    do i futsha nje not te papam deri sa te lodhesha
    avatar
    Krenare shqiptare
    Antar 60%
    Antar 60%

    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 363

    Piket : 429

    Vendodhja : Ne mendjen tuaj

    Reputacion : 7

    Data e hyrjes : 23/09/2009

    Mosha : 107

    Hobi:: : ...

    Ikonat Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes..

    Mesazh nga Krenare shqiptare prej Tue Nov 03, 2009 10:55 am

    Do beja dashuri. lol!
    avatar
    LITI23
    Antar 50%
    Antar 50%

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 191

    Piket : 215

    Vendodhja : lac

    Reputacion : 1

    Data e hyrjes : 24/09/2009

    Mosha : 24

    Hobi:: : femrat

    Ikonat Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes..

    Mesazh nga LITI23 prej Fri Nov 06, 2009 6:50 pm

    .........dhe kush eshte falumi.....????????????????
    avatar
    ersiljano
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 443

    Piket : 669

    Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

    Reputacion : 25

    Data e hyrjes : 16/08/2009

    Mosha : 24

    Hobi:: : Hacking,Music.

    Ikonat Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes..

    Mesazh nga ersiljano prej Fri Nov 06, 2009 8:46 pm

    dihet???!!!


    _________________
    ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

    Ersiljano
    avatar
    LITI23
    Antar 50%
    Antar 50%

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 191

    Piket : 215

    Vendodhja : lac

    Reputacion : 1

    Data e hyrjes : 24/09/2009

    Mosha : 24

    Hobi:: : femrat

    Ikonat Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes..

    Mesazh nga LITI23 prej Sat Nov 07, 2009 10:54 am

    aaaaaaaaaaaaaa..................

    koli pg.
    Fillestar
    Fillestar

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 6

    Piket : 6

    Vendodhja : tirane

    Reputacion : 0

    Data e hyrjes : 26/11/2009

    Mosha : 32

    Hobi:: : puna...

    Ikonat Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes..

    Mesazh nga koli pg. prej Thu Nov 26, 2009 6:38 pm

    do beja shum gjera po te mos isha vetem.... lol!

    Sponsored content

    Ikonat Re: Çdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes..

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora është Tue Oct 24, 2017 10:51 am