RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Cila është mosha e përshtatshme për tu bërë prindër...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Cila është mosha e përshtatshme për tu bërë prindër...

  Mesazh nga lani prej Sat Oct 24, 2009 8:03 pm

  ?????????


  Edituar për herë të fundit nga lani në Thu Nov 12, 2009 1:40 am, edituar 1 herë gjithsej


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Cila është mosha e përshtatshme për tu bërë prindër...

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Oct 25, 2009 2:36 pm

  25-30


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  new Re: Cila është mosha e përshtatshme për tu bërë prindër...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Nov 04, 2009 2:48 pm

  Jam ne nje mendim me ersiljanon, me precize per vajzat rreth 25 per djemte rreth 30.
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  new Re: Cila është mosha e përshtatshme për tu bërë prindër...

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Nov 05, 2009 10:57 pm

  un them 20 per djem dhe vajza se kur te plakesh i ke kalamajt e medhenj dhe ske nevoje te punosh
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  new Re: Cila është mosha e përshtatshme për tu bërë prindër...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Nov 11, 2009 8:23 pm

  elton pergjergji shkruajti:un them 20 per djem dhe vajza se kur te plakesh i ke kalamajt e medhenj dhe ske nevoje te punosh
  i gjithe halli yt me duket se qenka tek puna .
  Sa te rrosh duhet te punosh,(ja futa kot me duket) Razz
  Puna eshte nder dhe lavdi. lol!
  avatar
  besa-bess
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 16

  Piket : 22

  Vendodhja : Istog-Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : futbolliii

  new Re: Cila është mosha e përshtatshme për tu bërë prindër...

  Mesazh nga besa-bess prej Tue Feb 02, 2010 8:34 pm

  27-32 meshkujt
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Cila është mosha e përshtatshme për tu bërë prindër...

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Feb 03, 2010 7:05 pm

  Mosha e mir esht per tu bere baba esht ne moshen 26-27 vjec aty esht koha e pershtashme per tu martuar dhe per te bere prinder....

  shkumbini1
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 15

  Vendodhja : kosov

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : leximi

  new Re: Cila është mosha e përshtatshme për tu bërë prindër...

  Mesazh nga shkumbini1 prej Mon Apr 05, 2010 2:58 am

  Mosha më e pershtatshme për tu bër pridër është 29 vjeq atëher mund te jesh i gatshum ta rrisesh nje fëmi dhe ta perballosh psiqikisht
  avatar
  !<MashtrUsja>!
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 17

  Piket : 19

  Vendodhja : Ne KosoVe

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/06/2010

  Hobi:: : Mu TraNnU KrejT...hehehehe Edhe Aventura

  new Re: Cila është mosha e përshtatshme për tu bërë prindër...

  Mesazh nga !<MashtrUsja>! prej Tue Jun 15, 2010 9:21 pm

  !8

  Sponsored content

  new Re: Cila është mosha e përshtatshme për tu bërë prindër...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:04 pm