RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

  Mesazh nga lani prej Sat Oct 24, 2009 8:01 pm

  ?????????


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Oct 25, 2009 2:27 pm

  Do ta vrisja dhe kaq


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

  Mesazh nga Erisa prej Sun Oct 25, 2009 3:50 pm

  do ndahesha nga ai
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sun Oct 25, 2009 4:58 pm

  Do e lija dhe te vazhdoja jeten pfffffffffff sma ni fare


  _________________
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

  Mesazh nga lani prej Sun Oct 25, 2009 7:37 pm

  un sdo beja asigjo thjesht nje vrasje....hahaha


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Deejay Enea
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 6

  Piket : 6

  Vendodhja : erseke

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/10/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : deejay

  Ikonat Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

  Mesazh nga Deejay Enea prej Sun Oct 25, 2009 8:05 pm

  ic asgje do ti thosha qe edhe une ta dredh .............hahahahaha
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

  Mesazh nga LITI23 prej Wed Oct 28, 2009 6:58 pm

  po nje vrasje eshte ajo
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Tue Nov 03, 2009 6:36 pm

  Do ta vrisja fare do tja merrja shpirtin. affraid

  Sponsored content

  Ikonat Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 3:55 pm