RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Oct 21, 2009 11:30 pm

  ............................................................


  _________________
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Oct 22, 2009 2:50 pm

  kot fare


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Mesazh nga LITI23 prej Thu Oct 22, 2009 7:07 pm

  hahahaahahha
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Oct 22, 2009 8:55 pm

  sma ndjen fare


  _________________
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Oct 22, 2009 9:56 pm

  ndjehem i lagur
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Mesazh nga lani prej Fri Oct 23, 2009 1:22 pm

  ndjehem sh mire....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Oct 24, 2009 3:59 pm

  shum melankolik
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Mesazh nga Erisa prej Sun Oct 25, 2009 3:58 pm

  vetem gjume dua
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Mesazh nga LITI23 prej Wed Oct 28, 2009 7:01 pm

  ok fli atehere............
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Mesazh nga ersiljano prej Fri Oct 30, 2009 10:07 pm

  fli me cte te themi ne


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Tue Nov 03, 2009 10:53 am

  Koha me shi do dhe shoqeri, vetem ndihem sh keq.
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 9:06 pm

  ersiljano shkruajti:fli me cte te themi ne
  EPO MIRE PO JA FUS NJE GJUMI!!! Laughing Laughing
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Jan 07, 2010 7:46 pm

  Eshte me mire te dalesh ne kerkim te dashurise per te kaluar mire kohen me shi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 3:07 am

  Vutje hidherim mekat......I padrejttt

  Sponsored content

  Ikonat Re: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri ....?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed May 23, 2018 3:54 am