RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Kaka fitues i çmimit "Marca Legend"

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Kaka fitues i çmimit "Marca Legend"

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Oct 20, 2009 7:07 pm
  Superylli brazilian i Real Madridit, Ricardo Kaka, ka fituar çmimin "Marca Legend", të cilin e ndan e përditshmja sportive spanjolle "Marca", dhe ai mendon se ky është trofeu i parë ndërmjet të shumtëve që do të fitojë me fanellën e Los Blancos.

  Brazilianit i është ndarë ky çmim për arritjet e tij në futboll, kështu që Kaka bashkohet me emrat e mëdhenj të futbollit të cilët janë nderuar me këtë trofe.

  “Ai e ka fituar Kupën e Botës, Ligën e Kampionëve, Kupën Ndërkombëtare, Topin e Artë dhe çmimin për Lojtarin më të mirë të vitit nga FIFA. Por mbi të gjitha është personaliteti dhe shpirti i tij, që ngritët mbi të gjithë të tjerët”, tha drejtori i gazetës “Marca”, Eduardo Inda.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:02 am