RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  LEXOJENI TE GJITHE ANTARET E FORUMIT RINIA SHQIPTARE!

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat LEXOJENI TE GJITHE ANTARET E FORUMIT RINIA SHQIPTARE!

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Oct 20, 2009 3:04 pm

  TE GJITHE ANTARET E FORUMIT RINIA SHQIPTARE DUHET TE VENDOSIN PERSERI FOTOT E TYRE PASI JANE FSHIRE TE GJITHA GJATE PUNIMEVE NE FORUM PRANDAJ JU LUTEMI TI VENDOSNI FOTOT PERSERI.FALEMINDERIT!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: LEXOJENI TE GJITHE ANTARET E FORUMIT RINIA SHQIPTARE!

  Mesazh nga Erisa prej Tue Oct 20, 2009 5:28 pm

  Ok Flm
  avatar
  prizrenalia
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : slloveni

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/12/2009

  Mosha : 29

  Hobi:: : muzika&.....

  Ikonat Re: LEXOJENI TE GJITHE ANTARET E FORUMIT RINIA SHQIPTARE!

  Mesazh nga prizrenalia prej Wed Dec 02, 2009 4:05 pm

  shum bukur princess erisa hehe ne qoft se je ti ne foto... heh pershendetje :O
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: LEXOJENI TE GJITHE ANTARET E FORUMIT RINIA SHQIPTARE!

  Mesazh nga lani prej Wed Dec 02, 2009 4:17 pm

  prizrenalia, te lutem vendos dhe ti nje foto tenden ose ndonje avatar....ok....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Adela
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 16

  Vendodhja : ska

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 16/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : ska

  Ikonat Re: LEXOJENI TE GJITHE ANTARET E FORUMIT RINIA SHQIPTARE!

  Mesazh nga Adela prej Thu Dec 03, 2009 11:01 pm

  ok e vendosa
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: LEXOJENI TE GJITHE ANTARET E FORUMIT RINIA SHQIPTARE!

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 8:16 pm

  ok flm shume
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: LEXOJENI TE GJITHE ANTARET E FORUMIT RINIA SHQIPTARE!

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Dec 17, 2009 6:48 pm

  Po si vendoset foteja se dua te vej edhe une nje foto ?????
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: LEXOJENI TE GJITHE ANTARET E FORUMIT RINIA SHQIPTARE!

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Dec 17, 2009 9:49 pm

  po ja ti e ke vendos nje foto


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: LEXOJENI TE GJITHE ANTARET E FORUMIT RINIA SHQIPTARE!

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Dec 18, 2009 6:10 pm

  Me ne fund e mesovaaaaaaaaa thnx

  Sponsored content

  Ikonat Re: LEXOJENI TE GJITHE ANTARET E FORUMIT RINIA SHQIPTARE!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:02 pm