RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  PARA GRAMOZI ZEMRA IME

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat PARA GRAMOZI ZEMRA IME

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Oct 20, 2009 2:59 pm

  cheers cheers cheers PARA GRAMOZI ZEMRA IME cheers cheers cheers


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: PARA GRAMOZI ZEMRA IME

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Oct 20, 2009 3:00 pm

  Pershendes gjithe Tifozat e Gramozit!!!!!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Silvia
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 4

  Vendodhja : Kudo

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 20/10/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : sta'them

  Ikonat Re: PARA GRAMOZI ZEMRA IME

  Mesazh nga Silvia prej Tue Oct 20, 2009 5:39 pm

  UNE JAM NJE FANS E GRAMOZIT PARA GRAMOZI

  Sponsored content

  Ikonat Re: PARA GRAMOZI ZEMRA IME

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:11 pm