RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Wayne pret fëmijën e katërt

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Wayne pret fëmijën e katërt

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Oct 18, 2009 7:22 pm  Reperi Lil Wayne ka konfirmuar se ai do të bëhet baba për të katërtën herë.

  Fëmija do të jetë i treti për 27-vjeçarin në dy vitet e fundit, pasi ai mirëpriti Lennox Samuel Ari me aktoren Lauren London muajin e kaluar dhe Dwayne Carter III, i cili u lind nga një grua e paidentifikuar vitin e kaluar.

  Dhe, krijuesi i hitit “Lollipop”, emri i vërtetë i të cilit është Dwayne Carter, Jr., nxiti thashethemet se do të presë fëmijën e parë edhe me ish-të dashurën e tij të rikthyer, këngëtaren e muzikës r’n’b, Nivea.

  Kjo tashmë është konfirmuar edhe nga verë reperi. “Do të kem tre djem”, ka thënë ylli i muzikës hip-hop për BBC, i cili ka edhe një vajzë, Reginae, me ish-gruan Antonia Carter.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Thu Apr 19, 2018 2:33 pm