RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Geti: Po të mos isha këngëtar, do të isha dizajner

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Geti: Po të mos isha këngëtar, do të isha dizajner

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Oct 18, 2009 7:20 pm


  Duke qenë se është shumë i dhënë pas blerjes së teshave, anëtari i grupit “Tingulli 3nt”, Getoar Selimi, thotë se po të mos kishte qenë këngëtar, do të ishte dizajner.

  Nëse nuk do të isha këngëtar, gjithsesi do të isha dizajner. Një kohë pata filluar studimet për dizajn, por e kam lënë. Kam një vetëbesim shumë të madh sa i përket punës që lidhet me dizajnin. E dua këtë punë dhe zakonisht merrem me përzgjedhjen e teshave që vesh. Gjithsesi, nuk përtoj të marr këshilla nga njerëzit që mendoj se dinë dhe që janë pozitiv në këtë drejtim”, ka thënë Geti për “Infopress”.

  Po ashtu, Geti ka njoftuar se “Tingulli 3nt” ka filluar punën për albumin e radhës, i cili pritet të jetë i gatshëm në verën që vjen. Ndërsa si gjithmonë, albumi i tyre do të jetë përplot befasi, ku do të jenë të përfshirë talentë të rinj dhe bashkëpunime të shumta.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Thu Apr 19, 2018 2:34 pm