RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  300 milionë dollarë akuzë në drejtim të pronës së Jackson

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat 300 milionë dollarë akuzë në drejtim të pronës së Jackson

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Oct 18, 2009 7:17 pm  Promovuesit e koncerteve të planifikuara të Michael Jackson kanë dërguar një akuzë në vlerën e 300 milionë dollarëve kundër administruesve të pasurisë së këngëtarit të ndjerë.

  AllGood Entertainment ka dërguar dokumentet në gjykatë gjatë të premtes duke kërkuar ndarje të përfitimit nga turneu i ardhshëm dokumentar “This Is It”, që tregon Jackson-in në prova për turneun e planifikuar rikthyes.

  Kompania kishte dërguar një akuzë në vlerën e 20 milionë dollarëve kundër Mbretit të Popit edhe para vdekjes së tij më herët gjatë këtij viti, pasi dështoi t’i bashkojë vëllezërit e tij për koncertet e planifikuara me Jackson 5 në vitin e ardhshëm (2010), pavarësisht se menaxheri i tij kishte nënshkruar marrëveshje.

  Por kompania tash ka dërguar një akuzë tjetër ku përfshihen administruesit e pronës së Jackson, dhe sipas TMZ vlera e saj arrin deri në 300 milionë dollarë.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Thu Apr 19, 2018 2:32 pm