RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Sa Ju Pelqen Forumi..?

  Share

  Sondazh

  Sa Ju Pelqen Forumi..?

  [ 7 ]
  70% [70%] 
  [ 2 ]
  20% [20%] 
  [ 1 ]
  10% [10%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 

  Totali i votave: 10
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Sa Ju Pelqen Forumi..?

  Mesazh nga lani prej Fri Oct 02, 2009 2:09 pm

  TE DREJTEN....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Sa Ju Pelqen Forumi..?

  Mesazh nga LITI23 prej Fri Oct 02, 2009 2:21 pm

  shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum..................
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Sa Ju Pelqen Forumi..?

  Mesazh nga ersiljano prej Fri Oct 02, 2009 8:05 pm

  SHUME


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Sa Ju Pelqen Forumi..?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Oct 02, 2009 8:53 pm

  shume po une e kam qef me shume te pjek
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Sa Ju Pelqen Forumi..?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Oct 02, 2009 9:28 pm

  mos tju vije keq ... po cka ..............
  hohohoho


  _________________

  ArianSs
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 18

  Vendodhja : Ferizaj

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/11/2009

  Mosha : 23

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat Re: Sa Ju Pelqen Forumi..?

  Mesazh nga ArianSs prej Thu Nov 26, 2009 6:05 pm

  Shume Mire

  Sponsored content

  Ikonat Re: Sa Ju Pelqen Forumi..?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:13 pm