RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Endrra juaj ne "sirtare"

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Endrra juaj ne "sirtare"

  Mesazh nga lani prej Thu Oct 01, 2009 2:50 am

  ????????????????


  Edituar për herë të fundit nga lani në Tue Nov 17, 2009 8:08 pm, edituar 1 herë gjithsej


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  new Re: Endrra juaj ne "sirtare"

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Oct 01, 2009 2:25 pm

  inxhinier ndertimi
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Endrra juaj ne "sirtare"

  Mesazh nga lani prej Thu Oct 01, 2009 2:26 pm

  HaCkEr


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Endrra juaj ne "sirtare"

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Oct 01, 2009 3:10 pm

  Inxhiner Elektronike


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Endrra juaj ne "sirtare"

  Mesazh nga lani prej Thu Oct 01, 2009 3:57 pm

  Inxhinier Elektronike dhe un...............


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  new Re: Endrra juaj ne "sirtare"

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Oct 01, 2009 5:59 pm

  stiliste
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Endrra juaj ne "sirtare"

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Oct 01, 2009 9:01 pm

  Shume bukur


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  new Re: Endrra juaj ne "sirtare"

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Oct 01, 2009 9:34 pm

  ersiljano shkruajti:Shume bukur
  shume i bukur endrra e krenares apo krenarja
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  new Re: Endrra juaj ne "sirtare"

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Oct 05, 2009 1:47 pm

  Ta them une, i pelqen endrra e kenares se do qe ti bej kostumin falas, kur te martohet...hahaha
  dhe un shpresoj ta nxjerr shpejt nga sirtari.
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  new Re: Endrra juaj ne "sirtare"

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Tue Nov 17, 2009 7:57 pm

  fotomodele


  _________________

  Sponsored content

  new Re: Endrra juaj ne "sirtare"

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed May 23, 2018 3:59 am