RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Per cfare po mendoni tani????

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga lani prej Thu Oct 01, 2009 2:38 am

  First topic message reminder :

  un per femren.............


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Dec 17, 2009 4:50 pm

  Per pushimet ....................


  _________________
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Dec 17, 2009 6:16 pm

  lani shkruajti:Ja
  na erdhi Viti i Ri sa jam i gezuar por si un dhe cdo femij pret per te
  luftuar zbukuruam pemen e vitit te ri me bomba e granata viti i ri do
  te na gjeje qorra e sakata..
  o LAn je perzotini figjur shteti sa kam qesh me kete ,hahahahahhahahahahahahhahah o sa kam qesh ohohohohohohohohohohoh lol! lol! lol!

  dukk
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 5

  Piket : 7

  Vendodhja : prishtin

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : Design

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga dukk prej Tue Feb 02, 2010 7:18 pm

  per dizajn
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Feb 02, 2010 11:19 pm

  me thuaj si e do ta bej nje hahaha!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  Sponsored content

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:05 am