RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Per cfare po mendoni tani????

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga lani prej Thu Oct 01, 2009 2:38 am

  un per femren.............


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga LITI23 prej Thu Oct 01, 2009 11:32 am

  ....te vras presor prengen.......na sakatoj me 4...........
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Oct 01, 2009 2:23 pm

  te vras kete ce do me vra prosorin tim kujdestar
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Oct 01, 2009 3:16 pm

  si ta bejme chattin qe te kete me shume chatues ne linje sepse kemi shume pak kemi 0 veta


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga lani prej Thu Oct 01, 2009 3:55 pm

  eee dhe un ket po mendoj....po nga nje ane eshte fare e lehte te gjith antaret qe futen perveq forumit te mbajne te haput dhe chatin.  http://xat.com/riniashqiptareonline  qe te kene mundesi te perdorin dhe forumin dhe te flasin njekohesisht...... dhe kshu do mbushet chati plot..................


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Oct 01, 2009 7:58 pm

  per fundjaven..........


  _________________
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga lani prej Thu Oct 01, 2009 9:18 pm

  pse nuk po me mer ne tel.............


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Oct 05, 2009 1:52 pm

  Per buke se kam shum uri
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Oct 05, 2009 2:27 pm

  kush me con zile me nr pv
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new ,,,,,,,,,,,,...

  Mesazh nga lani prej Mon Oct 05, 2009 3:09 pm

  cfare do bej neser......


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Oct 08, 2009 7:58 pm

  ca do bej pasi te dal nga forumi
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga lani prej Thu Oct 08, 2009 9:03 pm

  per asgje........


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Oct 09, 2009 8:37 pm

  pse frekuentimi i nje forumi tjeter demton rend shendetin kete po mendoj??????................hahhahaha
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga lani prej Fri Oct 09, 2009 10:03 pm

  hahahaa...ndersa un po mendoj se cfare ka neti qe po me vjen cop cop...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:39 pm

  Qe eshte dhe nje teme e tille confused
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Oct 14, 2009 8:15 pm

  A ta mesoj kimin apo jo confused


  _________________
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Oct 17, 2009 7:30 pm

  Qe duhet te mesojme sa me shum
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sun Oct 25, 2009 5:19 pm

  Per asigje...........


  _________________
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Oct 25, 2009 6:06 pm

  pse nuk po me hapet facebook Sad u cmenda Sad me duket se ma kane mbyllur!?!?!? Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga lani prej Sun Oct 25, 2009 7:47 pm

  Per te ardhmen


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Deejay Enea
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 6

  Piket : 6

  Vendodhja : erseke

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/10/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : deejay

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga Deejay Enea prej Sun Oct 25, 2009 8:11 pm

  per asgje
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Nov 04, 2009 2:46 pm

  Se cfar po mendoj tani.
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 9:38 pm

  po mendoj per vitin e ri
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga LITI23 prej Thu Dec 10, 2009 7:05 pm

  nienteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new /...................

  Mesazh nga lani prej Thu Dec 10, 2009 7:08 pm

  Ja
  na erdhi Viti i Ri sa jam i gezuar por si un dhe cdo femij pret per te
  luftuar zbukuruam pemen e vitit te ri me bomba e granata viti i ri do
  te na gjeje qorra e sakata..


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

  Sponsored content

  new Re: Per cfare po mendoni tani????

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:18 am