RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Si po ju Duket pamja e re e Forumit krijuar nga Ersiljano?

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Si po ju Duket pamja e re e Forumit krijuar nga Ersiljano?

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Sep 29, 2009 6:20 pm

  Si po ju Duket pamja e re e Forumit krijuar nga Ersiljano?


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Si po ju Duket pamja e re e Forumit krijuar nga Ersiljano?

  Mesazh nga Erisa prej Tue Sep 29, 2009 6:46 pm

  Shume bukur me pelqen shume Shume bukur Ersiljano jeni njesha te 2 dhe ti dhe Lani!
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat .................

  Mesazh nga lani prej Tue Sep 29, 2009 7:12 pm

  [quote="Erisa"]Shume bukur me pelqen shume Shume bukur Ersiljano jeni njesha te 2 dhe ti dhe Lani![/quote]flm Erisa


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Si po ju Duket pamja e re e Forumit krijuar nga Ersiljano?

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Sep 29, 2009 8:51 pm

  Flm Erisa shume


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  altin
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 9

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/09/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Si po ju Duket pamja e re e Forumit krijuar nga Ersiljano?

  Mesazh nga altin prej Wed Sep 30, 2009 2:34 pm

  shume niceeeeeeee si forume
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Si po ju Duket pamja e re e Forumit krijuar nga Ersiljano?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Sep 30, 2009 2:53 pm

  shum bukur bravo Ersi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Si po ju Duket pamja e re e Forumit krijuar nga Ersiljano?

  Mesazh nga ersiljano prej Wed Sep 30, 2009 3:13 pm

  Faleminderit Krenare


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Si po ju Duket pamja e re e Forumit krijuar nga Ersiljano?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 6:50 pm

  E bukur forumi.....Pergjigjuni temaaaveeeee o milet.......Se nusja po bertet........... affraid
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Si po ju Duket pamja e re e Forumit krijuar nga Ersiljano?

  Mesazh nga lani prej Mon Jan 11, 2010 6:50 pm

  Akoma skemi mar nuse ...hahaha


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Si po ju Duket pamja e re e Forumit krijuar nga Ersiljano?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 6:52 pm

  Po normale...........Bertet nusja,se do burrin sa ma shpejt lol!

  Sponsored content

  Ikonat Re: Si po ju Duket pamja e re e Forumit krijuar nga Ersiljano?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 3:53 pm