RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Perralle nga ne ...

  Share
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  new Perralle nga ne ...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Tue Sep 29, 2009 10:47 am

  First topic message reminder :

  Mendoj te bejme nje perralle duke thene te gjithe nga nje fjali njeri pas tjetrit...
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga elton pergjergji prej Wed Sep 30, 2009 10:26 pm

  jo o shoku keshtu eshte perralla po vazhdo ti me tutje.......hahahahhaah
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga lani prej Thu Oct 01, 2009 12:49 am

  o ton po i ka vdek mami er,...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Oct 01, 2009 2:32 pm

  me i pa vdek mami e kishin perjashtu nga shkolla po vazhdoje perrallen me posht ti
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Oct 01, 2009 3:13 pm

  hahahah jo er jo se i kishte vdek e jema gjynah mos u tallni me fatkeqesit e te tjereve dhe ju .
  PUBLICITET.E ce doni Televizorin kur nuk keni Dixhitalb.Lori Kafe ne ecim me hapin e kohes oooooo o regjia ngaterrove reklame eyyyy hahahah.tani fillojme perseri


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new KERU ESHTE PERMBLEDHUR E GJITH PERRALLA.....

  Mesazh nga lani prej Thu Oct 01, 2009 4:09 pm

  Na ishte nje here nje vajze e vogel e lindur ne nje familje te varfer..Mami i kishte vdekur, dhe jetonte me babain dhe vellain e voge..Ne shkolle ajo ishte nje nxenese e dalluar por shoket dhe shoqet nuk rrinin me te ngaqe ishte e verfer dhe kjo e bente te ndihej gjithmone keq, gjithsesi ajo arriti ta mbaronte shkollen dhe nuk arriti te shkonte me studime per shkak te lekve..Babai i saj pas disa kohesh me ndihmen e disa miqve arriti ti bente leket dhe keshtu e qoi vajzen ne shkolle.Por atje ishte ndryshe,atje kishte shum si puna e saj te varfer dhe me pas ajo u dashurua me nje djale te mire dhe sh te pasur ata te 2 u lidhen dhe kur nje dite familja e vajzes e mori vesh ndodhi qe ata ..Mendoj te bejme nje perralle duke thene te gjithe nga nje fjali njeri pas tjetrit...ishin lidhur..por duhet te ndaheshin dhe keshtu bene per nje fare kohe.por kjo nuk zgjati shum pasi ata duheshin pa mase...Por lidhja e tyre nuk zgjati shume sepse per vajzen familja (babai) ishte mbi gjithcka....Te dy e perjetuan shum keq kete gje.....por vajza mendoi se e gjeti rrugezidhjen dhe keshtu filloi drogen dhe mendonte se kjo gje e bente te ndihej me mire ..e shkreta ajo per trute qe si kishte..Por ne shkoll ama ishte e shkelqyer .  VAZHDOJENI 


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Oct 01, 2009 5:49 pm

  Duke qene e varfer edhe drogen e kishte me racion ...keshtu qe filloi...
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Oct 01, 2009 8:01 pm

  .............te dilte e te punonte naten per te siguruar drogen por pa len pas shkollen.........


  _________________
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Oct 01, 2009 9:33 pm

  naten bente shume lloj punesh sa kur shkonte ne shkolle e merrte gjumi ne klase........
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Oct 05, 2009 1:49 pm

  dhe keshtu nje dite dhe mesuesi kujdestar e kuptoi se cpune bente ...
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Oct 08, 2009 8:02 pm

  keshtu vendosi qe ...................
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 11:55 am

  te shkonte ti bente dhe ai nje vizite... Very Happy
  avatar
  Deejay Enea
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 6

  Piket : 6

  Vendodhja : erseke

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/10/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : deejay

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga Deejay Enea prej Sun Oct 25, 2009 8:23 pm

  nje vzite por jo si mesues por si........
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Nov 04, 2009 2:41 pm

  ... si nje njeri i thjeshte dhe i thote ...
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Nov 05, 2009 3:37 pm

  e di ti une dua ta bej me ty


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Nov 05, 2009 3:37 pm

  Apo nuk ishte kjo?? Very Happy


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Nov 05, 2009 10:08 pm

  keshtu ishte
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga ersiljano prej Fri Nov 06, 2009 8:52 pm

  E dija qe kshu vazhdonte hahahahha Very Happy Very Happy


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sun Nov 08, 2009 6:31 pm

  po me tej cfare ndodhi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Nov 10, 2009 3:27 pm

  epo tashi keto gjera nuk thuhen ketu


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga LITI23 prej Wed Nov 11, 2009 6:34 pm

  thuaji thuaji............
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Nov 11, 2009 8:20 pm

  (Silluni mire ju lol! )

  Ne mengjes kur po nisej per ne shkolle vajza filloj te mendoje sepse i vinte turp ti dilte mesuesit perpara dhe vendosi...
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Tue Nov 17, 2009 7:50 pm

  ..............te shkonte ne shkoll sepse turpi per te gjallet eshte , mendoi ajo.....


  _________________

  Sponsored content

  new Re: Perralle nga ne ...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:01 am