RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Barcaleta Banale

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 6:49 pm

  Ne autobuz nje xhaje i afrohet nje cifti te ri.Ne nje stacjon autobuzi u mush plot dhe xhaja ju mbeshtet plotesisht vajzes ke kishte perpara.Duke ju ngjeshur xhajes ju ngrit tensjoni i gjakut dhe filloi duke e ferku vajzen nga kofshet per minuta me radhe.Diku me tej autobuzi u boshatis por xhaja i rrinte akoma ngjeshur vajzes.Kur vajza vuri re se djali i saj po e shikonte ajo iu kthye xhajes duke i thene "S'ke turp je dhe plak pale".Xhaja pa pritur shume ia kthen "ti mo goca xhajes je i shkrepset e Shkodres qe ne Vore te ferkon dhe ne Milot nizesh".


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 6:49 pm

  Na ishte njeher dy shoke,dhe njeri i thote shokut te vete:Do me fejoj babai kte jave,por nuk di si ta dalloj femren qe esht e virgjer apo jo.I thot shoku do te mesoj une,kur te flesh diten e pare me nusen mer nje lopat dhe dy boja nje ngjyre te kuqe nje jeshile.Po cme duhen kto i thote ky.me bojat i pergjigjet shoku lyej koqet nje te kuqe nje jeshile,dhe kur ajo te thote qe jan koqet me te cudicme qe kam par ndo nje her futja me lopat kokes.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 6:50 pm

  Tre vajza shkuan te rrefeheshin te prifti:
  E para-doktor me ka prekur nje burre ne gjoks ok thot prifti te lajm gjoksin me uje te bekuar dhe do falesh.
  E dyta-un o prift un kam prekur k... e nje burri me duar ok thot prifti nxirri duart ti lajme me uje te bekuar dhe do falesh.
  E treta-i shef dhe thote po un ca dashkam me bo gargare me uje te bekuar...!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 6:51 pm

  Na ishte nje here njeri dhe nuk i ngrihej k***.Shkon tek doktorri dhe i kerkone ndihme- aman doktorr me bej derman.
  Doktorri- do marresh kete ilacin dhe do e trazosh me dreken se eshte sh i hidhur.Burri-Rofsh doktorr ,rrofsh.
  Ruges per ne shtepi boti na sheh nje Qebaptore dhe ndalon se ju tek per qofte.
  Pasi porosit per 5 qofte i thote guzhunjerit:-a e ke bezdi te hedhesh kete ilacin tek qoftet se jam semure?Guzhinieri nuk heziton dhe futet ne kuzhine.Kaluan nja 3 ore dhe guzhinieri spo dilte.pas 4 oresh del guzhinieri uje me djerse e i thote botit.
  Hajde ktu mor te q****a m****n se kam kater ore spo ul dot qoftet.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 6:51 pm

  Te pelqen qe te prekin lehte ?
  Qe te ledhatojne ?
  Qe te afrohen gjithnje e me shum trupit tend ?
  Qe te bejne te djersitesh ?
  Te pelqen frymemarrja e dikujt tjeter prane teje ?
  Te pelqen te arrish deri ne fund ?
  Apo vetem ne hyrje ?
  Te pelqen ...hyrje,dalje ?
  Te hipesh te zbresesh ?
  Te fillosh e ftohte, e te perfundosh e gjitha
  e nxhejte dhe e djersitur ??
  MERR AUTOBUZIN!
  Transporti publik realizon te gjitha fantazit e tua erotike...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 6:53 pm

  Nje femije i vogel ishte ulur prane shoferit te nje autobusi. Kaloi pak dhe djali filloi te fliste:
  -Po ta kisha babin aktor dhe mamin kengetare un tani do isha yll hollivudi... e keshtu vazhdoi per 1 ore me rradhe pa pushuar. Shoferit te autobusit ju acaruan nervat dhe e pyet djalin:
  -Po ta kishe babin shk*rdh*t dhe mamin prostitute cfare do ishe tani?
  Djali pergjigjet: -Shofer Autobusi!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 6:54 pm

  Ne nje ambjent bordello nje radh e madhe qe pushtohej nga bura e pleq i bie ne sy plakes qe kish dal per pazar. Kurjoze plaka dhe pyet nje plak aty.
  Mfal o shok me tput ço gjith kjo radh ktu?
  Plaku nga zori i thot
  Osh radh sheqeri mi none osh me tlir. Plaka u knaq ne priste dhe ajo radhen kur skaloj shum koh dhe vjen policia. Njeri prej policve ve re plaken dhe e pyet a none ne ti e ake? Nona: e ha nona e a se osh e omel!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 6:54 pm

  Nje studente franceze, pasi beri dashuri me nje student italian i thote me mburrje: E sheh sa e madhe eshte "franca ime" ,e perfshiu te gjithe "italine tende" brenda. Po mos harro, -i thote italiani, se ke lene Sardenjen dhe Siçiline jashte!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 6:58 pm

  Ishin 3 burra qe po flisnin per seksin. Mua me pelqen ta bej nga para se shoh gruan si kenaqet thote i pari. I dyti tha: -Mua me pelqen te jem poshte se i shoh gjoksin. I treti tha: -Une e bej nga prapa. E cfare sheh e pyeten shoket? Heren e fundit pashe Milan-Inter!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 6:58 pm

  Vogelushja: Mami mami , e di qe kamarierja jone eshte nje engjell?? Mamaja: Pse zogu mamit ? Nga te erdhi ne mendje ky mendim? Vogelushja: Po e pashe vet o mami, ishte ne gjunje te divani dhe ja bente: " Oh zot po vije" , Mire qe e kishte kapur babi nga bythet se do kishte fluturuar lart!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 7:23 pm

  Vogelushja: Mami mami , e di qe kamarierja jone eshte nje engjell?? Mamaja: Pse zogu mamit ? Nga te erdhi ne mendje ky mendim? Vogelushja: Po e pashe vet o mami, ishte ne gjunje te divani dhe ja bente: " Oh zot po vije" , Mire qe e kishte kapur babi nga bythet se do kishte fluturuar lart!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 7:24 pm

  Na ishte nje burre qe do te martohej dhe e pyet te atin se cfare do ti beje gruas naten e pare te marteses.
  Babai i thote : Bej ca te beje gruaja.
  naten e pare gruaja heq fustanin burri xhaketen dhe pantallonat gruja heq kepucet e corapet edhe burri njesoj gruja heq sutjenat burri karvaten gruja ngre kembet edhe burri.
  Burri thote : po tani ca do bejme.
  Gruaja : Do presim ndonjerin te na q*** te dyve.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 7:25 pm

  Nje Bjonde Dhe 1 Brune duke shkuar ne shtepi. Hipin ne ashensor dhe shikojne ne mur sperme. te habitura po vrisnin mendjen cfare do ishte ajo valle dhe kishin dyshime. Brunja thote: mua me duket si sperme nderkaq bjondja merr pak ne gisht e fut ne goje dhe thote: Pa dyshim qe eshte sperme por nuk eshte e Lagjes Tone


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 7:26 pm

  Nje ushtar iken pa leje nga reparti, kapterri(komandanti i tij) i vihet ne ndjekje dhe e kap perpara se ai te shkoje ne shtepi dhe e kthen per ne repart.Rrugen e kthimit e bene me tren, ku ishin ulur perballe nje gruaje dhe vajzes se saj.Treni hyn ne tunel dhe brenda behet erresire totale dhe vetem kur degjohet nje e kerrcitur shpulle paaauuuu....,me pas treni del nga tuneli dhe ...serish drite.Tani te kater pasagjeret po mendonin:
  -Vajza:Ky kapterri ja burre i mire duket po ... pa mamin tim dhe se si do ti kete ardhur dhe i ka futur duart,ajo s'ka duruar se eshte grua e martuar dhe ja ka rrasur me shpulle fytyres.
  -Gruaja:Po shihte ushtarin dhe po mendonte, ushtari si ushtaret mo, ka pare gocen time, nuk eshte permbajtur dot dhe i ka futur duart.Ajo si goce e ndershme qe eshte nuk e ka duruar dhe ja ka rrasur me shpulle fytyres.
  -Kapterri:Po shihte ushtarin dhe po mendonte: Ushtari rrote k.... ka pare keto dy femrat ketu perballe,nuk i eshte duruar dhe i ka futur duart.Ato e kane ngaterruar dhe ma futen mua m'shpulle.
  Ushtari: Ah qe s'po vjen dhe nje tunel tjeter qe t'ja kisha kerrcitur dhe njehere surratit ketij by......it!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 7:27 pm

  Na ishte njehere nje djale qe kerkonte nuse per tu martuar ne fshatin e tij.
  Por te gjitha vajzat nuk ishin te ndershme. Keshtu qe u martua me nje vajze te cilen e dinte te ndershme.
  Naten e marteses ai nxori ka*** dhe e pyeti cfare ishte. Ajo u pergjigj bile.
  Ai e pyeti per te disaten here dhe ajo u pergjigj prape po keshtu. Me ne fund ai tha qe ky eshte k***. Ajo u pergjigj
  K** eshte ai qe ma ka futur mua.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 7:27 pm

  na ishte nje here nje djale i vogel qe e bente shurren vetem me gjyshin.nje dite gjyshi iken me pushime ne parajse.atij i vinte shurra dhe s'kishte me ke ta bente.mamaja i thote qe te shkojne bashke ne banjo.ai

  nuk pranon dhe keshtu mamaja e con me zor.kur dalin nga banja mamaja e pyet se pse gjithnje e bente shurren me gjyshin.djali i pergjigjet-"Me gjyshin eshte qejf sepse kur me mbante bilbilushin ,atij i dridheshin duart.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 8:00 pm

  Nje avion po fluturonte. Papritur mbaroi karburanti dhe avioni ra ne Afrike. Te gjithe vdiqen pervec dy vajzave te reja shume te bukura nje bjonde dhe nje brune. Aty nje fis afrikan qe pa zockat u tha atyre
  Te gjithe ata qe shkelin ne kete toke ne ose i hedhim ne uje te valuar ose i perdhunon hamshori i fisit.
  Ne fillim pyeten brunen. Brunia i tha me mire te me perdhunoje hamshori i fisit. Pasi vjen brunia i thote bjondes 100 here me mire do jete uji i valuar se sa te te perdhunoje hamshori i fisit.
  Ai e kishte ka*** 30 cm te gjate i tha brunia. Bjondja tha .
  Une dua te me hidhni ne uje te valuar.
  Fisi i afrikaneve tha. Uji eshte i ftohte akoma. Sa te valoje uji shko te te perdhunoje hamshori i fisit.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 8:00 pm

  Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin:0in; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

  Nje pornostare nuk e kenaqte njeri ne bote me seks dhe keshtu vendos qe te hapi nje konkurs.kush do ta kenaqte ajo do ti jepte 10 milion $.dhe ne gare vajti gjermani,amerikani ,italiani dhe shqiptari.dhe fillon i pari gjermani.
  por sa po hyn e pyet kurva
  k:sa te madh e ke?
  gj:32 cm
  k:eke te vogel nuk me bene pune.
  gj:po ti provoje njehere.
  dhe e provon por kurva nuk kenaqet.pastaj vjen radha e italianit
  k:po ti sa e ke?
  it:35 cm
  k:jo jo nuk me bene pune as ti
  it: po ti provoje nje here.
  dhe ky nuk e kenaq.edhe amerikani hyn
  k:po ti sa eke?
  ky i fundit me plot mburrje 42 cm
  k:ah edhe ti nuk me bene pune.
  am:po ti provoje nje here.
  edhe ky nuk e kenaq kurven .pastaj vjen rradha e shqiptarit.
  k:po ti sa e ke ka**n?
  sh:19 cm
  k:sa?!? po tallesh mua nuk me kenaqen ata me 40 e jo me ti!
  sh:po ti provoje nje here cfare te them une.dhe e bene kurven sgqiptari si kur ishte per here te pare.
  k:garen e fiton shqiptari me te vertet ai...
  menjhere fillojn polemikat.fillojn e pyesin njeri tjetrin:gj:po ti sa eke more italian?
  it:35 cm
  gj: po ti amerikan?
  am:42
  gj:po ti more shqiptar?
  sh:une 19 cm e kam
  gj:po si ka mundesi une e kam 32 amerikani 42 si ti me 19 e paske kenaqur?
  sh:me fal more vella por si e masni ju per gjatesi apo per gjersi??


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 8:01 pm

  Ishn nje here ne nje avion 2 pederaste
  I thote ky i pari-hajde me hof siper se me ka vajt keq fare.Jo i thote ky i dyti se do na shohin.Ia kthen i pari-nuk na sheh njeri sa kane rene te tere per te fjetur dhe per ta vertetuar ngrihet ne kembe tho thote:a ka na nji naj cigare,nuk foli njeri,he ithote ky tu mbush mendja sa jane te gjithe ne gjum.Dhe fllojne pederastst punen.Kur u ul avioni dten tjeter nje plak ishte semure dhe thirren ambulancen.e pyet doktori kete sa ke qe nuk ndihesh mire? qe mbreme thote plaku.Po pse nuk kerkove ndonje ilac?-i thote doktori cfare ilaci thu-ia kthen plaku njeri kerkoi nje cigare dhe ata e q.. ne b.. e le mu per ilac cfar me kishin bo.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 8:03 pm

  ne nje shtepi 3 kateshe kati i 1 ishte market ne katin e 2 jetonte nje djale dhe ne katin e 3 ishte nje burr me qera.sa

  here qe shkonte ora 2 nates ky djali i binte violines.cohet ky burri dhe i thot:boll mer cun se dum qetesi ne tjeret.dhe cuni i kthehet:sot prova neser koncert.te nesermen po kshu sapo shkon ora 2 e nates djali i bjen violines.cohet prap burri dhe i thot:boll mo se u bo e dyta her qe na con ne mes te nates nga gjumi.dhe cuni i thot:na fal po sot prova neser koncert.burri i nxefem kthehet ne shtepine e tij.te nesermen sapo ora shkoi 2 djali fillon ti bjeri violines
  por burri nuk opo zbriste i bjen me fort por burri nuk po u dukte dhe kshu venosi te ngjitej lart.hyri ne dhomen e burrit dhe e pa duke i ron me dor .ca po bon i tha cuni.dhe burri thot:sot prova neser do ti q* r**t


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 8:06 pm

  U shpik nje robot i ri femer prostitut.shkencaret i vene nje mikrocip qe ne pompen e fundit te thot:me jep leket se ta preva k...futet i pari italiani dhe pompen e fundit i thot roboti ashtu dhe i jep leket italiani.e njejta gje dhe me gjermanin.kur futet shqiptari mbas 4oresh ne fund i thot ajo:me jep leket se ta preva k... dhe shqiptari i thot: me jep dyfishin se te shurrosa brenda dhe te dogja mokrocipin


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 8:07 pm

  Pyet gruaja te shoqin: a jua kane rritur pagat policise e ushtrise?
  Polici: policise po kurse ushtrise k*rin
  Gruaja: aha, qe besa me mire i paska rene ushtrise!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 8:09 pm

  Ushtari shqiptar me qenin e kufirit takohet me ushtarin grek edhe ai me qenin e tije dhe fillojne te mburrin qente e tyre.Ushtari grek thote:qeni ime eshte aq i zgjuar sa edhe ti them te shkoj te me blej bicka,shkone dhe ma sjell.Qeni i shqiptarit ishte vetem nje qen stani dhe asgje me teper.Ja ti provojme thone.Greku i jepe qenit te tije 5 evro e i thote te shkoj te blere cigara.Shkon qeni dhe per 10 minuta i sjell paketen.Ee e sheh? Te provojme tani qenin tende:I jepe qenit shqiptar 10 evro e i thone te shkoj te blere cigara.I merr leket qeni shqiptar e ne vend te shkonte atje ku i thane brithte mbas qenit femer te grekut (qeni i shqiptarit ishte mashkull).Greku i thote shqiptarit:ca bene qeni yte ashtu?Shqiptari i pergjigjet:Me fale po harrova te theme se vetem nje te keqe ka qeni ime se kur i jepe leke bredhe pas kurvave.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  Sponsored content

  Ikonat Re: Barcaleta Banale

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue May 22, 2018 6:28 pm