RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Nje tjeter aktivizim i shtuar ne forum!

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Nje tjeter aktivizim i shtuar ne forum!

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 3:22 pm

  Nje tjeter Aktivizim i ri i shtuar ne Forum Reputacion ne te djathe te faqesh eshte nje + dhe nje - nqs do qe ti stosh shokut tend Reputacion atehere shytp+ ky Aktivizim u be nga ADMIN ERSILJANO.FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Nje tjeter aktivizim i shtuar ne forum!

  Mesazh nga Erisa prej Tue Sep 29, 2009 6:49 pm

  Bukur po na shtoni edhe neve ndo1 reputacion
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Nje tjeter aktivizim i shtuar ne forum!

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Jan 28, 2010 8:21 pm

  Normale....

  Sponsored content

  Ikonat Re: Nje tjeter aktivizim i shtuar ne forum!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:03 pm