RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  A krijon feja problem ne dashuri?

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat A krijon feja problem ne dashuri?

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 2:55 pm

  Po e hapi ket tem ndoshta esht pak banale por me falni... ne qofse lind nje dashuri e madhe, ne mes nje qifti qè jan tè njè kombi dhe kan dy feje tè ndryshme si do tè reagoni per bashkim jetsor?kjo pyetje vlen per te dy gjinit, si do mos neve djemve shpesh na ka ndodh ky rast.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: A krijon feja problem ne dashuri?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Sep 28, 2009 4:45 pm

  Varet mund dhe te krijoje shum probleme, ndoshta (jo gjithmone) per faj te kesaj ata mund te mos krijojne nje jete sebashku...
  Por ne shum raste te tjera anshkalohet kjo gje dhe jeta vazhdon...
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: A krijon feja problem ne dashuri?

  Mesazh nga LITI23 prej Mon Sep 28, 2009 5:35 pm

  ...............jam dakord me ty........kjo gje anashkalohet.........................dhe jeta vashdon......
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: A krijon feja problem ne dashuri?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Sep 28, 2009 7:17 pm

  feja ne shume raste ka penguar martesat por dashurite shume rralle
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: A krijon feja problem ne dashuri?

  Mesazh nga lani prej Mon Sep 28, 2009 8:26 pm

  jooooooooooooooo


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: A krijon feja problem ne dashuri?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Oct 01, 2009 9:42 pm

  feja problem ne dashuri ????????? Se besoj


  _________________
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: A krijon feja problem ne dashuri?

  Mesazh nga lani prej Thu Oct 01, 2009 9:49 pm

  sbohet llaf...............


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: A krijon feja problem ne dashuri?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:58 pm

  Ne shqiperi edhe krijon

  Sponsored content

  Ikonat Re: A krijon feja problem ne dashuri?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue May 22, 2018 6:22 pm