RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Gezuar ditelindjen...

  Share
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Gezuar ditelindjen...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Sep 28, 2009 1:21 pm

  O ''shoqe'' gezuar ditelindjen dhe u befsh 100 vjece
  edhe pse ndoshta nuk do ta lexosh asnjehere ... Very Happy
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat 100 Vjec nga ERsiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 2:17 pm

  shumeemptyurimeemptyshoqeemptyemptyemptyemptyemptyemptyemptyemptyemptyshumeemptyurimeemptyperemptyty


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Gezuar ditelindjen...

  Mesazh nga LITI23 prej Mon Sep 28, 2009 2:21 pm

  ..............100 VEJECE EDHE NGA UN........................PO KUSH KA DITELINDJEN??????????????
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Gezuar ditelindjen...

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 2:23 pm

  Shoqja


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Gezuar ditelindjen...

  Mesazh nga lani prej Mon Sep 28, 2009 2:25 pm

  GEZUAR DITELINDJEN AVI


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  altin
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 9

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/09/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Gezuar ditelindjen...

  Mesazh nga altin prej Wed Sep 30, 2009 2:40 pm

  gezuar ditlindjen avi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Gezuar ditelindjen...

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 07, 2009 5:31 pm

  Lani gezuar ditelindjen, te na falesh per vonesen por jo per harresen

  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Gezuar ditelindjen...

  Mesazh nga lani prej Wed Oct 07, 2009 6:06 pm

  SH FLM ....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Gezuar ditelindjen...

  Mesazh nga Endrra prej Sun Dec 06, 2009 7:58 pm

  pershendetje Riniashqiptare dhe mir se ju gjej!!
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Gezuar ditelindjen...

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 06, 2009 10:07 pm

  Mir se erdhe ne forumin tone jeta...shpresoj tja kalosh mire me ne...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Gezuar ditelindjen...

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Dec 08, 2009 5:17 pm

  mirserdhe jeta ne Forumin tone ja kalofsh bukur me ne


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Gezuar ditelindjen...

  Mesazh nga lani prej Tue Dec 08, 2009 5:25 pm

  jetaaaaa : Prezantohu ne vendin e duhur...Jo ktu ok...Klb..


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Adela
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 16

  Vendodhja : ska

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 16/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : ska

  Ikonat Re: Gezuar ditelindjen...

  Mesazh nga Adela prej Wed Dec 09, 2009 7:09 pm

  mirserdhe jeta
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Gezuar ditelindjen...

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 04, 2010 6:56 pm

  Mirserdhe jetaaaaa...........Nje koh per bukuriiiii 2010

  Sponsored content

  Ikonat Re: Gezuar ditelindjen...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue May 22, 2018 6:35 pm