RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Share
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Sep 28, 2009 12:11 pm

  .... Very Happy
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 2:32 pm

  eeeeeeeeeeeeeeeee


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Sep 28, 2009 7:40 pm

  te bukura mendjelehta naive
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 8:12 pm

  Te mira


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Tue Sep 29, 2009 9:16 am

  Thanks per komplimentet dhe lol! per te tjerat.
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga LITI23 prej Tue Sep 29, 2009 3:05 pm

  SHUME TE VESHTIRA......
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga lani prej Tue Sep 29, 2009 5:44 pm

  bejne sikur jane te veshtira....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Sep 29, 2009 6:18 pm

  hahah po po bejne?sepse NUK JAN


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga elton pergjergji prej Tue Sep 29, 2009 6:37 pm

  jane te veshtira por jo aq sa duken
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga Erisa prej Tue Sep 29, 2009 6:44 pm

  ne fakt jemi te veshtira
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga lani prej Tue Sep 29, 2009 7:17 pm

  Ndoshta beni sikur jeni te veshtira por nuk jeni aspak....heheee


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga fabrizio prej Tue Sep 29, 2009 8:26 pm

  vajzat..........shejtan...dhe eshte me vend fjala e lanit.....
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga Erisa prej Tue Sep 29, 2009 10:20 pm

  nuk bejme kush tha
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Sep 29, 2009 10:50 pm

  te gjithe themi qe beni si te "veshtira"


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Nov 04, 2009 3:00 pm

  Djemte kane mendimin qe ne bejme si te veshtira... dhe eshte dicka qe juve ju pelqen shum apo jo? Razz
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Nov 05, 2009 3:38 pm

  kjo gje mua nuk me pelqen kur beni si te veshtira


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Nov 07, 2009 10:57 am

  ske qu ben e kan ne natyren e tyre vajzat....
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Nov 11, 2009 8:25 pm

  Natyre e cila ju ben te cmendeni. lol!
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga lani prej Mon Nov 16, 2009 7:25 pm

  Mendimi i nje % te madhe ndjemsh eshte se gocat bejne si te veshtira.....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Tue Nov 17, 2009 8:01 pm

  Aty qendron gjith bukuria dhe lezeti i femres..... Very Happy


  _________________
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga lani prej Tue Nov 17, 2009 8:06 pm

  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy sa kam qesh po po tregoni sh bukuri ne ate lloj menyre.... hauahuahuah


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Tue Nov 17, 2009 8:28 pm

  Vet shum djem me kan then me para na terheq nje femer qe ben si e veshtire se sa nje qe genjehet me nje kart telefoni hohohoohohhooh


  _________________

  Sponsored content

  Ikonat Re: Po djemte cfar mendimi kane per vajzat???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:59 am