RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Barcaleta By Ersiljano

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 11:57 pm

  First topic message reminder :

  Nje gjirokastrit i thote gruas:
  Me be nje kokerr veze moj grua, sa te behet une po hipi te rregulloj antenen!
  duke rregulluar antenen, rreshket dhe bie!
  Kur kaloi prane dritares ku ishte gruaja i thote: - Grua hiqe vezen se une ika!!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:19 am

  NJE DJAL KISHTE VENDOSUR TE KERKONTE DOREN E VAJZES QE DONTE.PER TU PREZANTUAR ME TE ATIN E VAJZES MERR DHE SHOKUN ME VETE DUKE QENE SE SHOKU ISHTE SHUME I SHKATHET DHE I ZOTI NGA GOJA.E PYET BABAI I VAJZES:CA PUNE BEN?DHE SHOKU QE NDERHYN:OU KY ESHT SHEF ESHT DREJTOR.I BEHET QEFI BABES DHE E PYET PRAP:PO ME SHPI KU JETON?FLET PRAP SHOKU DHE THOT:OU KY KA NJE VIL LUKSOZE.NE KTE MOMENT CUNI I SIIKLETOSUR NGA GENJESHTRAT E SHOKUT KOLLITET PAK.,DHE BEABI I VAJZES E PYET:PASKE ICIK KOLLE.NDERHYN PRAP SHOKU:CA THU O BURR KY KA TURBEKULOZIN


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:20 am

  NJE DEDEKTIV SH I ZOTI MERR PERSIPER TE TRAJNOJE TRE BJONDE.SI USHTRIM TE PARE JU JEP TE SHOHIN NJE PERSON NE PROFIL DHE ME PAS TE THONE NJE KARAKTERISTIKE DALLUESE TE TIJ.E PARA E SHEH DHE THOTE:UA PO KY PASKA VETEM NJE SY.E DYTA THOT:KY DALLOHET KOLLAJ FARE,SE KA VETEM NJE SY.DEDEKTIVI I NXEHUR SHKON TEK E TRETA.AJO MENDOHET DHE THOT:KY KA VEN LENTE.I HABITUR DEDEKTIVI I THOT:SI E GJETE?KOLLAJ FARE THOT AJO.KY PER TU MASKUAR DOVINTE LENTE NGAQE SMUND TE VEJ SYZE SE KA VETEM NJE SY DHE VETEM NJE VESH


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:20 am

  Na ishte budallai dhe zjuari mrena ne burg.I zjuari spo duronte me brenda dhe vendosi te dilte.
  Nje tehapur dritaren e burgut doli dhe hypi ne pem qe ishte afer me dritaren.Kur u degjua nje zhrme dege dhe ky i zjuari beri si mace miauuuuuu...
  o macja qenka than rojet.
  Kaluan ca koh dhe shkoi i zjuari te vizitoj budallain ne burg.
  Ne muabet e siper i tha dhe stilin e vet qe doli.
  E mir del budallai nga dritarja dhe hypen ne peme.Kur dhe ktit i beri zhurme dega.
  Ne ate moment ngriten koken rojet lart per te par kush ishte.
  dhe budallai : MACJA JAM


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:21 am

  Ishin dy shoke dhe e kishin shtepine balle per balle me njeri tjetrin (d.m.th i kishin pallatet perballe dhe ishin ne te njejtin kat)
  Cfare bente njeri,e shihte tjetri dhe cfare bente tjetri e shihte njeri.Nje dite u takuan rruges dhe po bisedonin.Une pashe dje gruan tende tha njeri me nje zezak tek ai divani qe ke ne kuzhine.Mos tha tjetri,shiko se cfare kam per ti bere tani qe me tregove kete qe nuk e dija.
  Mbas tre ditesh u takuan prape dhe ky qe i tregoje historine e pyeti?Cfare i bere gruas?E rrahe apo.....
  EeeeEEEeeEee.... tha tjetri...!jo mo jo...
  Po cfare i bere e pyeti perseri ky?
  I bera gjene me te keqe qe ajo ka pasur ne jeten e saj tha ky!Cfare tha tjetri i habitur?
  I SHITA DIVANIN....-tha burri i saj


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:23 am

  Nje prift kishte marre ne sherbim nje muregeshe shume te re ne moshe, me te re sec e lejonte rregullorja dhe flinte ne nje krevat me te. Por dikush lajmeroi Ipeshkvin qe e kishte nen juridiksionin e tij. Ipeshkvi teper i shqertesuar niset per te vertetuar fjalet qe i kishin thene per priftin. Kur futet ne dhomen ku flinte prifti Ipeshkvi shikon nje krevat tejet te gjere. Me pas shikon edhe murgeshen e cila me te vertete ishte shume e re. Atehere i acaruar ne kulm i drejtohet priftit: ju keni ne sherbimin tuaj nje murgeshe me te re nga sa e lejon rregullorja dhe ne dhomen tuaj te gjumit eshte nje krevat me i gjere se dopio. Atehere prifti iu pergjigj:- por hiresi une ne mes te krevatit kur fle vendos kete-duke i treguar nje derrase teper te trashe. Atehere Ipeshkvi i lehtesur me nje buzeqeshje te lehte ne fytyre i thote priftit:- Po si ja ben kur te ze ajo ngasja e madhe?- Atehere prifti i pergjigjet:-
  Kollaj fare Hiresi e heq derrasen


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:24 am

  Shoqja : Ate kutizen qe po shoh brenda cantes tuaj asnje here se ndan nga vetja.Mos ke ndonje kujtim te cmuar aty.

  Gruaja : Sigurisht.Mbaj nje tufe nga floket e tim shoqi.

  Shoqja : C`thua po une e di se burrin e ke gjalle ti?!

  Gruaja : Po.Por floket e tij na kane lene shendene.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:24 am

  Dy burra te denuar me vdekje ne karrigen elektrike,ne te njejten dite,i fusin ne dhomen ku do mbyllej kapitulli i tyre.

  Prifti ben ritet e fundit,gardiani mban nje fjalim formal dhe lutja finale thuhet nga te gjithe pjesemarresit.

  Gardiani kthehet nga i pari dhe e pyet "Djalosh a ke ndonje deshire te fundit ?" - te ciles burri i pergjigjet.

  Po zoteri ,kam.Mua me pelqen shume muzika e vallezimit a do ishte besdi per ju sikur te luani per here te fundit Makarenen per mua ?

  -Sigurisht qe mund ta rregullojme kete per ju, i pergjigjet gardiani.

  Duke u kthyer nga i denuari i dyte ,pyet :

  Po per ju c`mund te bejme? Kush eshte deshira jote e fundit ?

  Ju lutem-pergjerohet i denuari - me vrisni mua te parin.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:27 am

  Dy njerez duke u kthyer ne shtepi pas nje darke argetimi,vendosen ti bien shkurt nga varrezat,vec per gallate.
  Ne mes te varrezave ndalen te shastisur nga nje zhurme qe vinte nga hijet, tap-tap , tap-tap .
  Duke u dridhur nga frika afrohen,shohin nje burre te vjeter me cekic e dalte ne dore,duke punuar ne gurin e nje varri. Pasi merr fryme thelle njeri nga ata i drejtohet : Te marrte e mira more Zoteri,na frikesove per vdekje - ne kujtuam mos eshte ndonje Fantazem. C`po beni i nderuar ,qe punokeni kaq vone naten ?
  Keta Idiote - mermeriti plaku me vete - Ma kane shkruajtur emrin gabim .


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:28 am

  Nje profesoreshe ne universitet i thote nxenesve se neser eshte provimi i fundit dhe ne menyre kategorike mos te mungoj njeri vetem ne rast semundje te rende ose hidherime familjare.
  Ne fund te klases nje nxenes shakaxhi i thote:
  - Po ne rast lodhje nga seksi?
  Profesoresha duke qeshur ja kthen:
  - Mund te shkruash me doren tjeter.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:29 am

  NJE MESUESE PYET NXENESIT KU JU PUNOJN BABALLARET? I THOT CUNI ANDO-S BABI IM KENDON NE KISH.PO TI TJETRI? BABI IM SHET QUMESHT,PO TI TJETERI? BABI IM ESHT DOKTOR.MIR I THOT ZYSHA NESER DO NA VIJ MINISTRI NDAJ GINJENI PAK TE DUKEMI KLAS E VECANT,OK I THON TE GJITH.DHE TE NESERMEN I PYET MINISTRI,KU TE PUNON BABI TY? MUA DREJTOR SPITALI,PO TY TJETERI? BABI IM KA FABRIK QUMESHTI,PO TY TJETERI? BABI IM ANDO ESHT DJ NE KISHE!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:30 am

  Njehere mesuesja vendosi te provokoje nxenesit. Vishet me mini dhe shkon ne klase,kthehet nga derrasa e zeze, hudh shkumesin ne toke dhe ulet per ta kapur. Kur u degjuan ca fishkellima dhe mesuasja e nxehur kthehet nga nxenesit.
  Ti,( i thote atij te bankes se pare) cfare pe?
  Une te pashe kembet mesuese.
  Shume gabim, denohesh me nje dite pa ardhe ne shkolle.

  Ti ( i thote bankes se dyte) cfare pe?
  Une te pashe kofshet mesuese.
  Shume keq, ti denohesh me nje jave pa ardhe ne shkolle.

  I kthehet ktij te bankes se trete, po ti cfare pe?
  Ky i thote, ehe zonja mesuese, ne bashke takohemi vitin tjeter.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:32 am

  Nje mesues matematike ne elbasan.
  - Agron sa bon dhit + dhit ?
  - Dhit + dhit bon nje mut te madh o mesues .


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:35 am

  E kish bo zakon zysha dhe pyeste cdo ore te pare nxenesit e klases se pare se car kishin ngrene ne mengjes. Njeri thoshte se kish patur veze, tjetri buke me recel, etj. Vetem njeri prej tyre, Gimi i vogel thonte cdo dite: Buke me kos... (kishte familje shume te varfer)
  E tallnin te tjeret dhe qeshnin me te. Gimi i tregon pastaj mamit te vet dhe kjo i thote te birit:
  -Te keqen mami, kur te te pyese zysha, mos i thuaj se ke ngrene buke me kos, por thuaji se ke ngrene mish!
  Edhe mengjesin tjeter fillon zysha avazin e perditshem: Car ke ngrene sot? I vjen rradha Gimit dhe ky bertet qe ta degjoje e gjithe klasa:
  - Mish kam ngrene zyshe, dy gota plot!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:37 am

  Ishte nje dite e bukur vere.
  Nje djale ishte ulur ne rere,
  aty kalon nje vajze pengohet
  dhe i bie siper.
  -Me fal te vrava?
  Djali i pergjigjet
  -hidhu edhe nje here
  se nuk e pata mendjen.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:38 am

  Nje shofer furgoni ndalohet nga policia rrugore .

  i thote njeri prej policeve- Ishe me shpejtesi , do te te gjobisim

  I thote shoferi: - O zoti polic me fal por nuk isha me shpejtesi .

  - Me vjen keq o burre por nuk te pashe une, te ka pare radari.

  Kthehet shoferi nga polici tjeter e i thote .

  O zoti radar ...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:39 am

  Qarkullonte autobusi plot me shqipetare, kur papritmas i tha njeri shoferit:
  Ore leshoje ate air condition, ndersa nje tjeter nderhy dhe tha :
  mjaft ore me keto kenge te huaja, leshoje nje shqip tani...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:40 am

  PRESORI NGRIN NXENESIN NE MESIM DHE I THOT ME ZGJEDHO KOHEN UNE SKAM.DHE NXENESI FILLON
  - UNE SKAM TI SKE AI SKA NE SKEMI JU SKENI ATO SKANE.
  -CA KOHE ESHTE? I THOT PRESORI
  - KOHA E FUKARALLEKUT PRESOR


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:41 am

  Nje plak 97 vjeçar shkon tek nje zyre sigurimesh ..
  - Ç`kemi? Dua te bej siguracion per jeten.
  - Sa vjeç je?
  - 97 i thote plaku.
  Nenpunesi çmendet:
  - Tallesh po ç`te duhet ty siguracioni?
  - Po ja do shkoj me babain tim jashte shtetit, dhe thame te siguroheshim.
  - Me babain tend!? E sa vjeç eshte ai?
  - Po ja neser mbush 125 vjeç.
  - E ku do vini?
  - Do shkojme te takojme gjyshin tim.
  Nenpunesi I bie murit me koke
  - Ç`fare thua, tallesh me mua, plako, gjyshin the!!!!!!!!!
  - Po sa vjeç eshte gjyshi yt?
  - Po ja per nje jave mbush plot 142 vjeç.
  - E ç`fare bene ai?
  - E po ja martohet dhe do shkojme ne dasem.
  Nenpunesi i afrohet dritares gati te hidhet:
  - Po pse martohet?
  - Budallalliqe more, e detyrojne prinderit.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:43 am

  Gruaja i thote burrit:: I dashur sot mbushim nje vit nga dita kur jemi martuar. Do therim nje pule per darke?
  Burri::E c'faj ka pula? Ai qe do therur eshte vellai yt se ai na prezantoi ne te dy.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:44 am

  Një pasagjer hipën në autobuz dhe shtyp biletën , pas pak shtyp dhe një biletë tjetër
  Njeri i thotë : Pse shtype dy bileta??
  Pasagjeri - Po të humb njërën kam tjetrën
  Personi - Po ti humbësh të dyja??
  Pasagjeri - Po pse kot e kam abonenë unë !!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:49 am

  Gruaja pyet burrin per nji fjale qe nuk e dinte:
  -Zemer, qfare do te thote fjala "dhen ksero" dhe burri i thote "nuk e di".
  I thote gruja si ka mundesi mor burr je tash sa vjet ne greqi dhe nuk e din ket fjale?


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:51 am

  Te shkolla "Perikli Ikonomi", ne Fier, nje presore historie quhej Dashuri. Diten e pare te shkolles, futet ne klasen qe i ishte caktuar per kujdestari, dhe u thote nxenesve: - Miremengjes! Mua me quajne Histori dhe bashke do te bejme Dashuri.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:52 am

  Lajme flesh ne Radio

  - Varrezat e tejmbushura: bashkia anullon vdekjet per gjashtemujorin e pare.

  - nga temperatura e larte e furrnaltes 3 persona moren zjarr dhe 3 te tjere u ftohen ne te dy krahet.

  - Trafikanti i njohur Osman Osmani ndollet i fshehur ne lagjen Rrezikaj te qytetit, per arsyje hetimi nuk po japim vendndodhjen dhe identitetin e tij.

  - Nje vajze shqipetare e kthyer nga emigracioni kerkon nje baba per femijen e saj te dyte.

  - Vjehrri perdhunon nusen. Policia kap autorin dhe eshte ne kerkim te armes se krimit.

  - Ne institutin e shurdh memeceve plasi nje skandal midis nxenesve per sharje dhe fyerje nga me te rendat qe nuk jane degjuar as ne parlament.

  - Nje burre qorr dhe pa mustaqe, kerkon grua me te njejtat karakteristika.

  - Nje pikton i njohur, balle perballe shpije shet xhamat e shpise sipas porosise.

  Ky ishte dhe fleshi i radhes ne Radio Motiv
  Ju urojme shikim te kendshem...

  Vazhdojme programin pa muzike....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:53 am

  Nje grua sa kishte dale nga dushi. postieri po binte letra edhe shikon te brima e celsit e thote :
  "Kacurele vogel, thire pak mamin"


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:54 am

  Me rastin e festes se baballareve, mesuesja i thote nxenesve ne klase te tregojne ndonje histori per baballaret e tyre.Te gjithe nxenesit, kush me shume e kush me pak,filluan te lavderojne baballaret e dashur.Nje nxenes,rrinte i merzitur dhe nuk fliste fare.Mesuesja e sheh dhe e pyet;Po ti a ke dicka per te thene per babin tend te dashur?Djali i skuqur ne fytyre cohet dhe thote:Cfare te them o mesuese,babi im eshte frikacak,ai ,sa here mami eshte turni i trete,shkone e flen me komshihen.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  Sponsored content

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue May 22, 2018 6:31 pm