RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Barcaleta By Ersiljano

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 11:57 pm

  Nje gjirokastrit i thote gruas:
  Me be nje kokerr veze moj grua, sa te behet une po hipi te rregulloj antenen!
  duke rregulluar antenen, rreshket dhe bie!
  Kur kaloi prane dritares ku ishte gruaja i thote: - Grua hiqe vezen se une ika!!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 11:58 pm

  I dashuri biri im,
  Po ti shkruaj keto pak rreshta sepse dua ta dish qe po te shkruaj...
  NQS e merr kete leter do te thote qe te ka ardhur, NQS nuk e merr me thuaj qe te ta dergoj perseri...
  Po e shkruaj kete leter ngadale sepse e di qe ti nuk lexon dot shpejt!
  Para pak kohesh babai yt lexoi ne gazete se shumica e aksidenteve ndodhin ne nje rreze prej nje km larg shtepise keshtu qe vendosem te levizim ne nje shtepi tjeter!
  Shtepia e re eshte e mrekullueshme, ka edhe nje lavatrice po nuk e di nqs funskionon. Dje futa rrobat per tu lare por sapo hodha ujin u zhduk sebashku me rrobat!
  Koha nuk eshte edhe aq keq ketu. Javen qe shkoi ra dy here shi, I pari zgjati 3 dite dhe i dyte 4 dite!
  Persa i perket xhaketes qe kerkove, ta nisa me poste. Xhaxhai yt me tha se po tja hiqja pullat do te kushtonte me pak posta, dhe keshtu bera. NQS do ti vendosesh perseri, i ke tek xhepat e xhaketes!
  Vellai yt beri nje budallek me makinen, zbriti nga makina dhe mbylli dyert duke harruar celesat brenda.
  Ju desh te thyente deren e shtepise (celesat e shpise i kishte me ato te makines) per te marre celesat rezerve. Keshtu edhe une me babane tend arritem te dalim nga makina!
  Po e pe Margariten andej pershendete nga ana ime, por nqs nuk e shikon mos i thuaj gje.
  Nena jote qe te do shume!
  P.S Doja te te dergoja edhe disa leke me kete zarf po tashme e kam mbyllur Sad


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 11:58 pm

  Kapiteni i Titanikut mbledh te gjithe ekuipazhin dhe pasagjeret dhe ju thot: Kam dy lajme ,nje te mire dhe nje te keq,cilin doni ta degjoi se pari. Pasagjeret pergjigjen : te keqin shoku kapiten te keqin ....!!! Kapiteni : Mbas disa qastesh do te per...plasemi dhe do vdesim te gjithe .!!! -Te gjithe pushojne ,fillojne ulurimat ,kur njeri si me guximtare pyet: Po lajmi i mire si eshte ? Kapiteni: Do marrim 8 cmime Oscar!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 11:59 pm

  Doktori hyn ne dhomen e dy pacienteve te cmendur.Shikon njerin ne dysheme tjetrin ne tavane.Pyet ate ne dysheme? ''cfare po ben? Pacienti i tha se po qepte copen e derrases qe ishte care me dysh. ''Po shoku yt cfare po ben aty lar...t?'' pyeti doktori. Eh lere ate se ai nuk neshte ne rregull ,kujton se eshte llampe.'' u pergjigj pacienti. ''Po mire''tha doktori''thuaj te zbresi poshte''.
  Cfare ?Dhe une te punoj ne erresire?


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 11:59 pm

  Dy burra ne parajse: Njeri:Une kam vdekur i ngrire! Po ti me thuaj pak si ke vdekur? Tjetri:Une kam vdekur nga nje infarkt ne zemer nga gezimi.-Po si keshtu?-pyet ai .Tjetri:Po ja me thane qe gruaja po me tradhetonte me nje tjeter dhe une me vrap duke ngjitur shkallet me shume ankth,hap deren dhe shoh gruan qe po fshinte me fshesen!Aty u gezova aq shume saqe vdiqa nga gezimi!Me inat ia kthen ky:-Idiot perse nuk e hape frigoriferin keshtu shpetonim te dy!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:00 am

  Polici ne farmaci:ne bej nje byrek me gjize te lutem,po shpejt se skam kohe.
  Farmacistja:me falni zoteri po ketu eshte farmaci.
  polici vazhdon te kembengul qe ti jepte byrekun se skish kohe. farmacistja mer shefin ne tel.
  Farmacistja:alo shef,ka ardhur nje polic i juaj dhe kerkon byrek me gjize,po ne jemi farmaci!
  Shefi:Pa promblem,po nuk pate me gjize jepja me spinaq


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:01 am

  Gruaja: Shpirt.....cfare po kerkon? Burri : Asgje. Gruaja: Asgje...?? Ke nje ore qe po lexon certifikaten e marteses?? Burri: Thjesht po kerkoja daten e skadimit.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:02 am

  Na ishte njehere nje dhelper, qe sapo ishte bere nene dhe nje LUAN dembel... E mer vesh LUANi, se dhelpra ishte bere nen dhe mendon ta shfrytezoi zgjuarsin e dhelpres per te arritur qellimet e ti... Dhe nje dite te bukur, i thot LUANI dhelpres:- degjo moj dhelper, ose me sill sot nje kaprolle te mire per dreke,ose do ha nje nga kelyshet e tu... Kuptohet qe dhelpra u nis te gjente nje kaprolle,,,ec ec dhe me ne fund e gjen nje ne anen tjeter te pyllit,i afrohet dhe i thote, se MBRET LUANI nuk e kishte te gjate dhe para se te ngordhte,deshironte ti linte mbreterine KAPROLLES... E besoi KAPROLLJA dhe u nisen, ec ec dhe arriten te LUANI,por sa u afrua tek LUANI...- Luani ju hodh qe ta kapte nga gryka,por KAPROLLJA u shmang dhe ja mbathi... Mirepo LUANI u merzit dhe i tha DHELPRES,ose ma sill edhe njehere ketu,ose e di ti...edhe u nis prap DHELPRA...Kur me ne fund arrin tek KAPROLLJA dhe i tha se LUANI VETEM SE DONTE TA PERQAFONTE,asgje me teper,e besoi KAPROLLJA dhe shkuan tek LUANI,,, Por kesaj radhe LUANI e kapi dhe e ndau ne dysh, ne njeren ane filloi te hante trupin dhe ne anen tjeter LA KOKEN,se mendoi ta hante ne fund si meze te preferuar qe e kishte koken..... Por nga ana tjeter ishte dhelpra qe kishte mare koken dhe po i hante TRUTE... Pasi mbaroi Luani me TRUPIN, u kthye te hante KOKEN,por kur pa se koka ishte bosh u merzit shume dhe i tha DHELPRES, ku jane TRUTE moj Dhelper,,,POOO ZOTI LUAN,,PO TE KISHTE PASUR TRU AJO NUK DO TE KIHTE ARDHUR PERSERI TEK TI.....Smile))


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:02 am

  Një kanibal, pasi hengri mengjes (ca tru te ngelura), mori te birin ti mesonte zakonin e lashte te gjuetise se njeriut.
  Shkuan ne maje te nje kodre dhe pane nga njera ane: asgje, u kthyen nga nje ane tjeter: perseri asgje.
  Kur papritur pane dicka qe levizte mbi dy kembe. Vrapuan derisa i dolen perpapa. ca te shifnin, nje alamet femre qe i shndriste lekura. I biri, qe kishte degjuar qe ne keto raste hidhesh me vrull per te kapur viktimen u habit qe i jati-kanibal shtangu ne vend.
  - hajt pra ta hame ca presim - tha i biri
  - jo, jo prit, - tha i jati i menduar - E di cke ti, e cojme kete ne shtepi dhe hame mamin?


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:04 am

  Kafshet e pyllit vendosen te benin nje feste me rastin e ardhjes se pranveres. Edhe ndane detyrat midis njeri- tjetrit.
  Breshkes i ra te bente pazarin, te blinte gjerat qe duheshin per festen. Te tjeret do prisnin deri sa te kthehej ajo pastaj qe te fillonin me gjerat e tjera.
  Kalo nje ore dy ore, tre ore e breshka nuk dukej gjekundi. Kafshet e pyllit filluan te nevrikoseshin, "ku mbeti mor Zot breshka, aman qe nuk e beri njehere nje pune tamam, c´na u desh neve qe derguan ate ngatharaqe", etj.
  Papritur u hap dera ngadale dhe breshka futi koken brenda:
  " A do pushoni ju me te sharat se nuk iki fare!..


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:05 am

  Ishin 2 miza. ( Burri & Gruja )
  Ene kto kishin qendruar siper m.... qe kishte bo nje qen.
  Ja boni miza mashkull mizes femer -Sa ere te piset qe mbjan kafshet.
  Miza femer - AIII, mos na permend ashtu gjonash se jam duke honger.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:07 am

  Sadetja isht enje grua shum besimtare.
  Kjo martohet ene bo 17 fmi. Burri i vdes dhe kjo martohet prap dhe bo 22 fmi te tjer. S'kaluan shum ene Sadetja vdes.
  Gjate varrimit Hoxha e po i knote te koka ene pa Sadeten ne arkivol me gjynof ene pa siper nga qelli duke thon - "Me ne fund ato jan bashk"
  Nje burr aty pyet - Kush? Sadetja me burrin e pare apo me burrin e dyte?
  Hoxha: - Doja me thon Komet e Sadetes.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:07 am

  Shkon njoni me njonen ne nji restorant. Aty ishin nja dy te forte qe shifshin ket gocen gjith kohes. Ky pacjenti deshi zdeshi ju afrua atyre dhe i thote - Ore ca keni qe shifni dashnoren time?!
  Njeri nga ata me trupin si shvarcenegeri i thote - au qeke gangsterr ti .Hajde bejm bashk nje sfide ne boks!
  -Jo ore -pergjigjet ky tipi- nuk bej boks une ketu!
  Nji tjeter qe ishte si Rambo i thote epo hajde bejme karate bashke
  Ky djali thot -jo karate ....po deshet bejme sfiden e shtrydhjes se limonit
  E mir.. merr ky shvaecenegeri nje limon. E shtrydh, mbush nje gote....me pas edhe nje gote te dyt dhe nga limoni nuk rrjedh me.
  Ky cuni i merr ato gjysmat e i shtrydh akoma duke mbushur edhe nje gote tjeter ...ene kshu fiton sfiden.
  Ata te fortet te habitur e pysin se me ca merrej ky qe ishte kaq i zoti!!
  Ky cuni pergjigjet - une punoj ke policia tatimore


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:08 am

  I thote gomari zebres: - Eja moj e dashur, hiqi ato pixhama dhe na ler te bejme dashuri!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:09 am

  nje burr blen i papagall dhe shkon gjith qef nshpi, therret grun,oj gru kam ble i gjo trall,kurioze gruja afrohet dhe shikon nje zog ne kafaz,qyqa me burr gjo e rrall shum thash ca ishte per ket zogun e ke fjalen ti,i thot burri po prit moj se sesht si tgjith tjeret ky bon ca i thuj ti,ja i thot ky thuj tboj nai gjo,ene gruja ,zogu ngrije kemben, e ngriti papagalli,ua po ky qeka fantastik,i thot prap kjo ngrije dhe kemben tjeter,dhe papagalli ,po un mi langaraqe ku trri,


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:10 am

  Lepuri ishte duke mprehur dhëmbët. Kalon ujku dhe e pyet se çfarë po bënte. Lepuri përgjigjet:
  -Po mpreh dhëmbët se dua të ha luanin.
  Pas pak kalon ariu. Edhe ai e pyet lepurin se ç’po bënte. Lepuri i thotë njësoj si ujkut:
  -Ja po mpreh dhëmbët se dua të ha luanin…
  Më pas, rastësisht aty kalon Luani dhe e pyet lepurin:
  -Çfarë po bën o lepur?
  -Ja po mpreh dhëmbët, se flasim ndonjëherë edhe budallëqe...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:10 am

  -Edhe sa mendon se do te rrish ne kete qeli vella?-pyet njeri ne burg shokun e qelise
  -Edhe tre jave,-ia kthen ai.
  -Po cfrare ke bere?-pyet prape i pari.
  -Vrava 5 njerez.
  -Ke vrare 5 njerez dhe te kane denuar vetem tre jave , ndersa mua qe me kapen duke vjedhur nje portofol me kane denuar 1 vit?
  -Po, po, por ti pas nje viti del nga burgu, kurse mua pas tre javesh me pret karrigia elektrike!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:11 am

  Ishin njehere disa oficera dhe duke bere muhabet filluan po gerriceshin se ke tradhetonte gruaja. Disa po thoshin qe te gjitha grate tradhetonin kurse nje grupa tjeter me ne krye komandantin e tyre po thoshin qe grate ishin te ndershme. Si perfundim vendosin te bejne nje prove te zbulojne nese me gjithe mend tradhetonin grate apo jo. Blene secili nga nje plumce si ato te muratoreve qe perdorin per te niveluar muret, nga nje bidon me qumesht. Poshte sustes se krevatit te secilit do te lidhnin plumcen dhe do te vinin pertoke tasin me qumesht ne te. N.q.se plumcja do te behej me qumesht do te thoshte qe susta ishte zhytur pra kishin hipur njerez ne krevat dhe si perfundim ata ishin tradhetuar. Nisin "eksperimentin" dhe te nesermen shkojne kontrollojne te shtepia e secilit. Filluan te shohin plumcet dhe pane qe shumica ishin me qumesht. Shkojne ne fund te shtepia e komandantit dhe shohin qe plumcja...kishte zene gjalpe.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:12 am

  nje djal i sapo kthyer nga gurbeti na kishte mar nje ferrari me qera.arrin ne vendin e tij po gjt ruges ndalon ne nje semafor ?aty shikon nje gjsh te raskapitur me nje biciklet e i thot gjysho po te lidh pas meje e ku te duash te ndalosh bjeri ziles se bicikletes emo mir.e lidhi djali gjyshin pas.kur sapo hyn ne ferrari djali vjen nje tjeter me nje x5 e itho bejm nai gar po ne regull e bejm hapet semafori dhe vazhdojn garen djemt.tani ghyshi erdhi ne lagje dhe donte te ndalonte e po i binte ziles se bicikletes po ferrari spo e degjonte nga shpejtesia e madhe .kur aty del nje polic e polici menjeher mer shefin e madh ne tel e ithot jan nji ferrari dhe nji x5 qe po bejn gara epo mir thot shefi leri se djem te ri jan po sesht ky problemi po kush esht thot shefi esht nji gjysh nga mbrap me nji biciklet e po i bie ziles nga nji ore e spo i hapin rug te parakaloj


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:13 am

  na ishte nje plak qe shiste qofte ne rruge.Po te shkretit nuk i ecte puna dhe aq shume,10-15 qofte ne dite shiste.Nje dite te bukur vjen njeri dhe e pyet:A ke 300 qofte?.jo,i thote plaku se ti kisha dhene me gjith qejf.Te nesermen perseri ky muhabet.Kur mbaron punen plaku shkon tek gruaja dhe i thote:do te besh 300 qofte se i kam te shitura.Tere naten gruaja i pergati qoftet dhe te nesermen doli plaku ne pune.Pasi po piqte qoftet shikon djaloshin tek po vinte dhe ferkoi duart.vjen djaloshi dhe i thote:Mirmengjes a ke 300 qofte?!Dhe plaku me shume gezim i pergjigjet menjehere PO!Djaloshi:ohuha sa kohe don ti,ti shesesh 300 qofte.perfytyrojeni fytyren e plakut ne ato caste.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:14 am

  u martu nje her i jevg mirepo qy diten e par te marteses ne shtepi i erdh motr e grus e flente me grun e ktit mirepo kjo pun zgjati shum dite e ajo as qe e kish ndermend me ik ktit i shkoj keq e i tha grus sonte ti vish i pal corape e do vi noten ta bojm mirpo corape kto kishin vesh te dyja hyn ky noten ene ja bon motres grus si pervungim ajo e hedh ne gjygj para se me mor vendimin gjykatsi e pyt i pandehu cdo thush per tu mbrojt `ky thot ne 2 te notes hyna ne shpi pa kanil e pa qiri kater kom i gjeta shtri 2 i bona 2 i lash se grun se motren e grus kte ta gjej trupi gjykus


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:15 am

  Nje burre dhe grua te martuar prej 45-vjetesh vendosin ti tregojne te gjitha
  gabimet qe kishin bere. Burri i thote se te kam tradhetuar 3-here me gruan e komandatit te ushtrise. Gruaja i thote kurse une te kam tradhetuar 2-here. Burri thote me vete mire te pakten ja paskam kaluar asaj dhe e pyet se me ke e kishte tradhetuar. Ajo i pergjigjet duke i thene:"Njehere me komandantin dhe njehere me ushtrine".


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:16 am

  Ne cift ngec ne ashensor ne katin e 10. Gruaja i thote burrit "Te lutem per here te fundit me bej te ndihem grua".
  Burri menjehere heq pantallonat dhe i thote gruas: " HEKUROSI".


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:17 am

  NA ISHTE NJE HERE SHQIPTARI AMERLKANI DHE ITALIANI .NJE DITE U THA MBRETI :KUSH NGA JU RRI ME SHUME KOHE NE NJE DHOME ME FANTAZMEN SYNXIRE DO MARRI GJYSMEN E PASURISE TIME DHE GOCEN TIME PER GRUA.DHE SHKON AMERIKANI TMERROHET DHE IKEN.SHKON ITALIANI PO ASHTU .SHKON SHQIPTARI DHE I DEL FANTAZMA PARA DHE I THOTE:JAM FANTAZMA SYNXIRE.JA KTHEN SHQIPTARI:IK ANDEJ SE TA NXIVA DHE SYRIN TJETER.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 12:18 am

  ishte i polic hyri ne dyqan dhe pyeti: sa kushtin kjo lavatricja?
  shitesi i tha se nuk i shitej gje policeve.iku polici ne shtepi dhe nderroi rrobat, hyri ne dyqan dhe i tha shitesit:sa kushton kjo lavatricja?
  shitesi i tha: zoteri ju than
  me dhe me pare se nuk i shesim gje policave.dhe polici i thote po tani nga e kuptove se isha polic?sepse ajo eshte frigorifer!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  Sponsored content

  Ikonat Re: Barcaleta By Ersiljano

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed May 23, 2018 4:13 am