RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Sugjerime rreth forumit

  Share
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Sugjerime rreth forumit

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 9:21 pm

  Per te gjithe antaret, nese keni sugjerime per forumin mund ti shprehni ketu, me shpresen qe Administratoret ti marrin parasysh...gjithmone per te miren e forumit.
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Sugjerime rreth forumit

  Mesazh nga LITI23 prej Mon Sep 28, 2009 2:30 pm

  ................FLM ...........QE NA E THE............
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Sugjerime rreth forumit

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Sep 28, 2009 4:34 pm

  LITI23 shkruajti:................FLM ...........QE NA E THE............
  qa te thashe ???
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Sugjerime rreth forumit

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 4:51 pm

  Sygjerim per Antaret qe rrine online nqs rrini online ne Forum atehere futuni online edhe ne chatin rinia shqiptare qe te mbushet plot dhe kshu do kete sa me shume njerez qe do te rregjistrohen ne Forum.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Sugjerime rreth forumit

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Sep 28, 2009 4:57 pm

  Un jam online dhe tek chati apo jo???
  apo duhet te hap nje faqe tjeter qe te rri tek portali?
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Sugjerime rreth forumit

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 5:27 pm

  Shiko tani hape edhe kete faqe qe te jesh online tek chati http://www.xat.com/riniashqiptareonline ok edhe forumin qe te jesh online ne te 2ja


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Sugjerime rreth forumit

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Sep 28, 2009 6:53 pm

  Un kisha nje mendim per nenforumet, jane 3 nenforume te cilet permbajne pak a shum te njejtat tematika (kane te njejtin qellim) :Diskutim i pergjithshem , Diskutime pa kufi dhe Chat ...un isha e mendimit qe njeren nga te parat ta titulloni :Pyetje dhe pergjigje , dhe ne Chat te flitet vetem ne lidhje me anetaret ose biseda ndermjet anetareve, si psh nje teme Chit-chat apo dicka e tille etj etj...
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Sugjerime rreth forumit

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 6:56 pm

  por eshte Diskutim i Pergjithshem i cili i perfshin te gjitha brenda dhe Chit-chat edhe pyetje dhe pergjigje etj Faleminderit shume por mundohu per dicka tjeter me te mire ok


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Sugjerime rreth forumit

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Sep 28, 2009 7:08 pm

  ersiljano shkruajti:por eshte Diskutim i Pergjithshem i cili i perfshin te gjitha brenda dhe Chit-chat edhe pyetje dhe pergjigje etj Faleminderit shume por mundohu per dicka tjeter me te mire ok
  ndoshta nuk jam shprehur mire per ate qe doja te thoja por un kisha qellimin qe temat te klasifikoheshin sipas forumeve dhe ketu kemi 3 forume qe flasin per te njejtat gjera, nejse ... un jam gjithsesi e kenaqur te jem ketu Very Happy
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Sugjerime rreth forumit

  Mesazh nga Erisa prej Tue Sep 29, 2009 6:48 pm

  edhe une jam shume e kenaqur me kete forum eshte shume i mire
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Sugjerime rreth forumit

  Mesazh nga Endrra prej Fri May 21, 2010 1:41 am

  Ju lutem nqs ka mundesi temat e reja te mos dalin nga lart posht sic jane por e anasjellta dmth nga posht lart..

  uroj qe te realizohet

  Sponsored content

  Ikonat Re: Sugjerime rreth forumit

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:16 pm