RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  nje lajmerim i rendesishem per te gjith antaret.....

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat nje lajmerim i rendesishem per te gjith antaret.....

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 3:22 pm

  kush sygjero 5 shoke/shoqe per tu rregjistruar ne forum.....do i jepet nje grade me e madhe se ate qe ka........


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: nje lajmerim i rendesishem per te gjith antaret.....

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 9:57 pm

  te 5 antaret e ardhshem jane te sygjeruar nga une ... lol! lol!
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: nje lajmerim i rendesishem per te gjith antaret.....

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 9:58 pm

  do e shikojme ,,,,,,,,


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: nje lajmerim i rendesishem per te gjith antaret.....

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 10:04 pm

  kam frike se nuk do shohesh gje... hahaha
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: nje lajmerim i rendesishem per te gjith antaret.....

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 10:07 pm

  hahhahahahahaha......


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: nje lajmerim i rendesishem per te gjith antaret.....

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 10:34 pm

  une sapo ja sygjerova nje shoku dhe sapo u rregjistrua


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: nje lajmerim i rendesishem per te gjith antaret.....

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 10:35 pm

  Po na tregoj altini...........


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: nje lajmerim i rendesishem per te gjith antaret.....

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 10:38 pm

  ok


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: nje lajmerim i rendesishem per te gjith antaret.....

  Mesazh nga LITI23 prej Mon Sep 28, 2009 2:14 pm

  edhe un e bera pjesen time................ju kam sugjeru te gjithe shokeve........................te pakten gjusmes..............

  Sponsored content

  Ikonat Re: nje lajmerim i rendesishem per te gjith antaret.....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:16 pm