RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Cfare tatuazhi preferoni te beni??????

  Share
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Cfare tatuazhi preferoni te beni??????

  Mesazh nga LITI23 prej Sun Sep 27, 2009 3:16 pm

  ..........qershor.................gaforrja...........
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Cfare tatuazhi preferoni te beni??????

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 3:19 pm

  un kam fiksim tetuazh tribal ose ......me ber tatu luanin se ashtu e kam dhe emrin per zgjat.....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Cfare tatuazhi preferoni te beni??????

  Mesazh nga LITI23 prej Sun Sep 27, 2009 6:32 pm

  .........un do te doja te beja edhe stemen time ''foton'' ........................
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Cfare tatuazhi preferoni te beni??????

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sun Sep 27, 2009 7:26 pm

  une nje tribal ne shpatull por qe te perfshie nje pjese te madhe
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Cfare tatuazhi preferoni te beni??????

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sun Sep 27, 2009 7:33 pm

  nje tatoo origjinal si ky ne foto e kam shum fiksim
  _________________
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Cfare tatuazhi preferoni te beni??????

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 9:02 pm

  une nuk i kam shume qef tatuazhet


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Cfare tatuazhi preferoni te beni??????

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 9:05 pm

  As une nuk i kam qef aspak.

  Sponsored content

  Ikonat Re: Cfare tatuazhi preferoni te beni??????

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:55 am