RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ndihme....

  Share
  avatar
  blerta_lac
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 16

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Ikonat Ndihme....

  Mesazh nga blerta_lac prej Sun Sep 27, 2009 12:46 pm

  me jepni pak add per te shkarkuar Adobe Photoshop Elements...
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat ................

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 12:48 pm  Adobe®️ Photoshop®️ Elements 8 software combines power and simplicity so you can make your photos look extraordinary, share your life stories in unique print creations and web experiences, and easily manage and protect all your photos and video clips.

  Perfect lighting is a snap
  Automatically create perfectly lit shots that show every detail using new Photomerge®️ capabilities — just one of the many great new editing options in Photoshop Elements 8.

  The ultimate media management hub is here
  Easily bring all your photos and video clips together in one convenient place, and then dive in to a full range of creative activities and share virtually everywhere.

  Plus means more
  Adobe Photoshop Elements 8 Plus includes the award-winning software, 20GB of online storage, and ongoing deliveries of exclusive tutorials, artwork, and templates delivered regularly to your desktop.

  Size : 1200 MB  hotfile.com Ad.Photoshop.Elements.8.0.part1.rar.html
  hotfile.com Ad.Photoshop.Elements.8.0.part2.rar.html
  hotfile.com Ad.Photoshop.Elements.8.0.part3.rar.html
  hotfile.com Ad.Photoshop.Elements.8.0.part4.rar.html
  hotfile.com Ad.Photoshop.Elements.8.0.part5.rar.html
  hotfile.com Ad.Photoshop.Elements.8.0.part6.rar.html
  hotfile.com Ad.Photoshop.Elements.8.0.part7.rar.html


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  blerta_lac
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 16

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Ikonat Re: Ndihme....

  Mesazh nga blerta_lac prej Sun Sep 27, 2009 12:49 pm

  lani sh flm je sh i mire per 5 min me ke kthyer pergj.......sh sh sh flm..
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Ndihme....

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 12:50 pm

  sps e kam per detyre............


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  blerta_lac
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 16

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Ikonat Re: Ndihme....

  Mesazh nga blerta_lac prej Sun Sep 27, 2009 12:52 pm

  dhe photoshop cs4 me duhet sesben nqs keni mundesi ma jepni dhe ket,............
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Ndihme....

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sun Sep 27, 2009 12:58 pm

  me sa kam degju kjo vonon shum per ta shkarku


  _________________
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Ndihme....

  Mesazh nga LITI23 prej Sun Sep 27, 2009 1:03 pm

  ..........PO.........
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Ndihme....

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 2:56 pm

  eshte e vertete qe vonon sh per tu shkarkuar....po ka nje menyre me te shpejt te shkarkosh dap98 dhe pastaj ta shkarkosh photoshopin....keshtu kam vepruar un dhe i gjith shkarkimi me ka bere vetem 8 min vonese............Nqs do qe ta shkarkosh ne kete menyre me thuaj te derkoj linkun e dap 98 pastaj dhe te photoshopit...ok..


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Ndihme....

  Mesazh nga LITI23 prej Sun Sep 27, 2009 4:43 pm

  a di naj program shkarkimi per videoclipe pervec keep.vid.com ......se kjo nuk punon ......ose video sportesh.........
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat ....................

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 7:03 pm

  ca vidjo klipesh do qe te shkarkosh nga ku persh?  youtube...?


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Ndihme....

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sun Sep 27, 2009 7:34 pm

  o lan si me te dhene nje foto timen dhe veje ne profilin tim ketu
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Ndihme....

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 7:38 pm

  fute foton tende ke fotot e antarve pastaj e mar un nga aty dhe e kaloj ne profilin tend...ok


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Ndihme....

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Oct 12, 2009 10:31 pm

  ejjjjjjjj kush me thote nje faqe te shkarkoj nje msn messenger 2009 per windows vista
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Ndihme....

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Oct 20, 2009 2:57 pm

  Ketu mund ta shkarkosh Elton Msn 2009 Dowland


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Ndihme....

  Mesazh nga LITI23 prej Tue Oct 20, 2009 3:29 pm

  o lan na e vendos pak foton shoku
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Ndihme....

  Mesazh nga lani prej Tue Oct 20, 2009 3:36 pm

  ku ta mar foton tende me bej ftese ne fb dhe ta mar foton ok...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Ndihme....

  Mesazh nga LITI23 prej Tue Oct 20, 2009 3:52 pm

  po me ke si shok ne fb
  avatar
  Game_over
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 27

  Vendodhja : Albania

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 12/01/2010

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacker

  Ikonat █▄█ █ █▀█ █▄█ █▀█ █▀█ █▀█ █ █▀▀ █▀█ █▄█ █▀▀

  Mesazh nga Game_over prej Tue Jan 12, 2010 8:42 pm

  █▀█ █ █▀▀ █▀█ █▄█ █▀▀
  █▀█ █ █▀▀ █▀█ █▄█ █▀▀
  █▄█ █ █▀█ █▄█ █▀█ █▀█
  █▀█ █ █▀▀ █▀█ █▄█ █▀▀
  █▄█ █ █▀█ █▄█ █▀█ █▀█
  █▀█ █ █▀▀ █▀█ █▄█ █▀▀
  █▄█ █ █▀█ █▄█ █▀█ █▀█
  █▀█ █ █▀▀ █▀█ █▄█ █▀▀
  █▄█ █ █▀█ █▄█ █▀█ █▀█
  █▀█ █ █▀▀ █▀█ █▄█ █▀▀
  █▄█ █ █▀█ █▄█ █▀█ █▀█
  █▀█ █ █▀▀ █▀█ █▄█ █▀▀
  █▄█ █ █▀█ █▄█ █▀█ █▀█
  █▀█ █ █▀▀ █▀█ █▄█ █▀▀
  █▄█ █ █▀█ █▄█ █▀█ █▀█
  █▀█ █ █▀▀ █▀█ █▄█ █▀▀
  █▄█ █ █▀█ █▄█ █▀█ █▀█
  █▀█ █ █▀▀ █▀█ █▄█ █▀▀
  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

  Sponsored content

  Ikonat Re: Ndihme....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Thu Jun 21, 2018 11:07 am