RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Forzaa Milan....

  Share
  avatar
  blerta_lac
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 16

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Ikonat Forzaa Milan....

  Mesazh nga blerta_lac prej Sun Sep 27, 2009 12:41 pm

  nje pershendetje per gjith tifozat dhe tifozet e milanit.........
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Forzaa Milan....

  Mesazh nga LITI23 prej Sun Sep 27, 2009 1:07 pm

  GJITHASHTU ........PERSHENDES TE GJITHE TIFOZAT E ZJARRTE TE ...................MILANIT
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Forzaa Milan....

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sun Sep 27, 2009 1:11 pm

  Bravooooooooooooooooooo per temen Blerta.........
  FORZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MILANNNNNNNNNN


  _________________

  Sponsored content

  Ikonat Re: Forzaa Milan....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:11 pm