RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Cilat jane 3 gjerat kryesore qe ju bejne te vlersoni me teper nje njeri.

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Cilat jane 3 gjerat kryesore qe ju bejne te vlersoni me teper nje njeri.

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 1:16 am

  1)sinqeriteti
  2)zgjuarsia
  3)besnikeria


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  blerta_lac
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 16

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Ikonat Re: Cilat jane 3 gjerat kryesore qe ju bejne te vlersoni me teper nje njeri.

  Mesazh nga blerta_lac prej Sun Sep 27, 2009 12:40 pm

  1)sinqeriteti
  2)dashuria
  3)besnikeria
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Cilat jane 3 gjerat kryesore qe ju bejne te vlersoni me teper nje njeri.

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sun Sep 27, 2009 12:43 pm

  1-besnikerine
  2-zgjuarsine
  3- te qenit vetvetja


  _________________
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Cilat jane 3 gjerat kryesore qe ju bejne te vlersoni me teper nje njeri.

  Mesazh nga LITI23 prej Sun Sep 27, 2009 1:05 pm

  GJERAT KRYESORE U THANE KESHTUQE ........................PO KU DI GJA UNE TJETER...................................TE JESH I SINCERT ME VETEN DHE ME TE TJERET
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Cilat jane 3 gjerat kryesore qe ju bejne te vlersoni me teper nje njeri.

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 9:30 pm

  1-sjellja mbi te gjitha
  2-zgjuarsia
  3-sinqeriteti
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Cilat jane 3 gjerat kryesore qe ju bejne te vlersoni me teper nje njeri.

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 10:47 pm

  te qenit njeri
  Sinqeriteti
  Besnikeria


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  Sponsored content

  Ikonat Re: Cilat jane 3 gjerat kryesore qe ju bejne te vlersoni me teper nje njeri.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:18 pm