RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  femra dhe mashkulli kane te njejtat te drejta?

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat femra dhe mashkulli kane te njejtat te drejta?

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 1:15 am

  meaby


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  blerta_lac
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 16

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Ikonat Re: femra dhe mashkulli kane te njejtat te drejta?

  Mesazh nga blerta_lac prej Sun Sep 27, 2009 12:42 pm

  poooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: femra dhe mashkulli kane te njejtat te drejta?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 9:33 pm

  Nuk kane te njejtat te drejta sepse nuk kane te njejtat detyra...
  Jemi krijuar per te qene te perkedhelura nga meshkujt.
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: femra dhe mashkulli kane te njejtat te drejta?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Sep 28, 2009 7:28 pm

  kur te na ''duheni'' iu perkedhelim kurse ne rastet e tjera kemi te njejtat te drejta
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: femra dhe mashkulli kane te njejtat te drejta?

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 8:10 pm

  ndoshta


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: femra dhe mashkulli kane te njejtat te drejta?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:06 pm

  edhe po te duam ti kemi te drejtat e njejta nuk na i japin

  Sponsored content

  Ikonat Re: femra dhe mashkulli kane te njejtat te drejta?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue May 22, 2018 6:14 pm