RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete?

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete?

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 1:15 am

  joooooooooooooooooooooo


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 9:34 pm

  Varet
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete?

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 10:54 pm

  jo


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Sep 28, 2009 7:21 pm

  ne disa raste eshte shume e rendesishme
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete?

  Mesazh nga LITI23 prej Tue Sep 29, 2009 3:11 pm

  nje nder to..........

  Sponsored content

  Ikonat Re: a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:20 pm