RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  A jane te bukura femrat shqiptare!!

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat A jane te bukura femrat shqiptare!!

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 1:13 am

  wooooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuu


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: A jane te bukura femrat shqiptare!!

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 9:44 pm

  Shuuuuuuuuuuume te bukura , edhe pse kjo pergjigje do te ishte me mire e thene nga djemte.
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: A jane te bukura femrat shqiptare!!

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 10:47 pm

  SHUMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE WWWWWOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWW TA HEQIN PUKUN FARE HAHAH LOL


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: A jane te bukura femrat shqiptare!!

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Sep 28, 2009 7:24 pm

  mund te themi qe femrat shqiptare na nxjerrin ne vend te pare te klasifikimit boteror per bukurine e tyre
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: A jane te bukura femrat shqiptare!!

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Tue Sep 29, 2009 9:29 am

  WAW Grazie Ragazzi... cheers
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: A jane te bukura femrat shqiptare!!

  Mesazh nga LITI23 prej Tue Sep 29, 2009 3:04 pm

  jane shume BEATIFUL.........
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: A jane te bukura femrat shqiptare!!

  Mesazh nga elton pergjergji prej Tue Sep 29, 2009 6:29 pm

  Krenare shqiptare shkruajti:WAW Grazie Ragazzi... cheers
  e kemi per detyre...... lol!

  shkumbini1
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 15

  Vendodhja : kosov

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : leximi

  Ikonat Re: A jane te bukura femrat shqiptare!!

  Mesazh nga shkumbini1 prej Mon Apr 05, 2010 11:21 pm

  Femrat shqiptare jan shum te bukura dhe jan krenaria e shqiptaris
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: A jane te bukura femrat shqiptare!!

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat May 01, 2010 3:59 pm

  OOOOOOOOO SHQIPTARE
  OOOOOOOOO HIC FAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Razz

  tommi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 9

  Piket : 11

  Vendodhja : greqi

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 10/09/2010

  Hobi:: : turizmi

  Ikonat Re: A jane te bukura femrat shqiptare!!

  Mesazh nga tommi prej Wed Sep 22, 2010 10:46 pm

  Mendimi im do te jet se kudo ka femra te bukura dhe jo te bukura ,edhe shqiperia ka mjaft

  Sponsored content

  Ikonat Re: A jane te bukura femrat shqiptare!!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:14 am