RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ne ca bote po jetojme???

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Ne ca bote po jetojme???

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 1:11 am

  Mbajti peng dhe
  përdhunoi vajzën për 24 vjetë me radhë dhe me të bijën ka lindur 7
  fëmijë. Ngjarja ka ndodhur në Austri dhe është zbuluar pasi babai ka
  cuar vajzën (mbesën) e tij 19 vjec, në spital në gjendje të rëndë
  shëndetësore. Mjekët kanë kërkuar të ëmën e vajzës, 42 vjeçen, për të
  kuptuar shkaqet e sëmundjes dhe në këtë mënyrë zbuluan ngjarjen e
  rëndë. Mënjëherë kanë ndërhyrë forcat e rendit dhe kanë arestuar babain
  përdhunues.
  Ca bohet keshtu aman???


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Ne ca bote po jetojme???

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 9:40 pm

  Ne kete bote nuk kuptohet asgje, thjesht jetohet ashtu sic bejne shum gjallesa ...
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Ne ca bote po jetojme???

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 10:51 pm

  Ne jetojme se nuk vdesim dot


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Ne ca bote po jetojme???

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Sep 28, 2009 7:23 pm

  jetojme ne nje bote ku e nesermja eshte nje fantazam
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Ne ca bote po jetojme???

  Mesazh nga LITI23 prej Tue Sep 29, 2009 3:06 pm

  jemi si hije qe endemi rrugeve...........
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Ne ca bote po jetojme???

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Sep 30, 2009 4:02 pm

  Kjo tashme eshte nje realitet dhe fatkeqesisht nuk kemi c'ti bejme ...
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Ne ca bote po jetojme???

  Mesazh nga Erisa prej Wed Sep 30, 2009 4:33 pm

  BOT KOTI ME
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Ne ca bote po jetojme???

  Mesazh nga fabrizio prej Wed Sep 30, 2009 4:51 pm

  .....eshte si nje loje dhe ne jemi te detyruar ta luajme....
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Ne ca bote po jetojme???

  Mesazh nga Erisa prej Wed Sep 30, 2009 4:57 pm

  e ke thene bukur ketu me ke pelqyer
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Ne ca bote po jetojme???

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:02 pm

  Ne boten te ciles dalengadale po i vjen fundi

  Sponsored content

  Ikonat Re: Ne ca bote po jetojme???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 5:09 am